Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak nevnapja alkalmából ha távkapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Hamarossan itt a névnapja és ugye én nem tudok elmenni meglepni őt. Probáltam mar lebeszélni valakivel az utat de senki nem segítene... Vonattal vagy busszal meg magyon hosszú lenne az út... több mint 15 óra.

Nem tudnám neki előbb oda adni mint Augusztus. Mert akkor jonnek le nyaralni. És akkor több hetet is együtt tudunk majd lenni. Szóval majd augusztusban szeretném neki oda adni... de mit. 6 hónapja vagyunk együtt... de a nagy távolság miatt sajnos csak egyszer tudtunk találkozni...

Valami aranyos ajándékot szeretnék... mar gondoltam szinte mindenre de belgondolva az nem elég...

De nem szeretnék olyan nagyon drága ajandékot mert tudom nem fogadná el ha drága... (bár nagyon szívesen szereznék égi mannát is ha ő azt szeretne... Úgy bánik velem a távolból is mint egy királynővel... és ezért (is) én is úgy bánok vele mint egy kiralyal.) Nah de eltértem a témától xD

Valami kedves bolondos (mert mi is azok vagyunk) ajándékot szeretnék amit mindig magánál tud tartani és ami rám emlékeszteti...



2022. jún. 30. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mik az érdeklődési körei?
2022. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát... szonte minden érdekli...

De a foci nagyon... gondoltam arra hogy egy focis kulcstartó, vagy egy új fociladba de nem akarja lecserélni még azt a ladbát...

2022. jún. 30. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
vnc licenset
2022. júl. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!