Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ajándek a baratomnak? Mennyiert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakao2322 kérdése:

Ajándek a baratomnak? Mennyiert?

Figyelt kérdés
Tehat. Most volt juliusban hogy 1 eve egyutt vagyunk elotte egy evig meg csak alakult a dolog. Eddig mindig csak csinaltam neki valamit ilyen kis konyv amibe beleirtam hogy szeretlek mert ... es ilyen kis aprosag melle es ezt vagy 25szor meg meg bele kepek meg hagytam ki helyet es abba kozosen tudunk ujabb es ujabb kepeket rakni. Meg evfordulora egy pluss nyulat mert direkt mondta hogy szeretne egyet mivel tavkapcsolatban elunk es azzal aludna es arra gondol hogy engem olel at igen nekem is van egy plussom amivel alszom es 16 es 19 evesen nem cikiii ahh dehogy na mindegy 😂😂 tehat ezek mind ilyen 2000ftok voltak kb. O mindig ha jon hoz valami kis aprosaglt pl koromlakk, csoki, popcorn , chips amiket igy egyutt megeszegetunk (nyilvan a kormolakkot nem :D) meg en is mindig veszek ilyesmiket. Tole evfordulora kaptam 2 illatgyertyat meg ket furdobombat meg gyertyakat mert tudja hogy ezeket imadom . Tehat o alapbol nagyobb osszegeket szan ram . De mivel engem anyuek "penzelnek" es igy nem igazan tehetem meg hogy nagyobb ajit vegyek. Mindig kivagyok hogy mit vegyek neki es most beszeltuk hogy jo regen kifogyott a dezodorja es sehol nem talalt pedig nagyon keresi (kb 3000) es ennek orulne. Es en kerestem is es nem talalom csak a parfum valtozatot ami szamomra kicsit huzosabb 12.000plusz a kiszallitas tehat kb 13.000. Es gondoltam megveszem neki a karacsonyra kapott penzembol mert ugyis januarban tud jonni a vizsgaidoszak miatt. Tehat az a kerdes hogy ez igy realis? Es ti velem egykoru lanyok mit vesztek a baratotoknak ajiba? 16 vagyok o meg 19 . [link] <-errol lenne szo

2018. aug. 27. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,én fiú vagyok,de remélem nembaj hogy válaszolok!:D

szerintem a fiúknak nincs ilyen elvárásuk,nem fog megharagudni ha nem azt veszed,ami a legdrágább

Szerintem ha januárig nem találsz olyan dezodort,akkor vegyél neki más illatút,ami neked tetszik,hidd el annak is örülni fog,mert tudja hogy te választottad azt az illatot és valószínűleg neked az tetszik a legjobban!


Én is anno barátnőm miatt váltottam parfümöt,mert születésnapomra azt kaptam tőle és aztmondta hogy szerinte ez a parfüm illik a személyiségemhez,azóta azt az illatot használom,pedig már nem is vagyunk együtt.


bocsi hogy hosszú lett meg össze-vissza,de már éjjel van:)

2018. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen dolgoknak örül a barátod, akkor időnként nyugodtan beruházhatsz drágább dolgokba is, de szerintem olcsón is lehet szép ajándékokat adni.

Én a párommal nem visszük túlzásba az ajándékozósdit, csak szülinapra és karácsonyra veszünk vagy készítünk egymásnak ajándékot. Nem szoktunk nagy összegeket se költeni, csak ritkán. Általában olyat keresünk ami megnevetteti a másikat, vagy akár hasznos a számára (ez nem mindig sikerül). Pl.: van egy kis közös hülyeségünk és abból kiindulva készítettem a páromnak egy banántartót (igen, jól olvasod) és leírhatatlanul örült mikor megkapta a nevetést pedig alig bírta abbahagyni. Egyik karácsonyra pedig az általa kedvelt mese egyik szereplője mintájára kapott egy borzas parókát és varrtam mellé egy kis plüss lajhárt. Ő pedig megvette nekem az egyik kedvenc könyvemet, egy lapra rajzolt egy apróságot (elég perverz dolog, így nem részletezném) amit a könyv lapjai közé csúsztatott és úgy adta át nekem, mintha meg akarná kérni a kezemet, a könyvet pont a rajzánál kinyitva. És volt olyan is, amikor csak küldött egy üzenetet egy képpel, amin épp szexi pózt nyomat egy tangában és az üzenetben ennyi állt: "Bocsi, de nem bírtam kivárni, hogy ideérj, ezért felpróbáltam helyetted az ajándékodat. Szerintem nekem jobban áll, úgyhogy inkább megtartom." Persze ezután egy szépen összecsomagolt csinos ruhával fogadott, de a kép mégis mélyebb emléket hagyott bennem. Tudom, nem vagyunk teljesen normálisak, de ez így jó. Legalább nem unatkozunk. :)

Azt tudom javasolni, hogyha ennyire fontos neked, hogy te is nagyobb értékű ajándékokat adhass a barátodnak, akkor próbálj meg jobban spórolni, vagy ritkábban adj neki valamit és akkor több időd lesz összegyűjteni a pénzt. Vagy vállalhatnál diák munkát hétvégenként.

20/L

2018. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!