Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon sok ideig tartott az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ideig tartott az ismerkedős időszak mielőtt még összejöttetek volna?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy szórakozóhelyen szólítottam le egy hete. Az elején még csak szemeztünk, de amikor láttam, hogy megy el, elkértem a facebook nevét. Megadta. Még aznap éjszaka ráírtam, gyorsan válaszolt. Aztán el is hívtam találkozni. Három!! nap után válaszolt, hogy ne haragudjak, hogy csak most ír, van kedve. Találkoztunk. A randi után egy órával, bármiféle kontextus nélkül küldött egy képet a nyuláról (mondtam a randi közben, hogy szeretem a nyulakat). Válaszoltam, hogy aranyos meg kérdezgettem róla, ő is az enyémről. De naponta vagy 2 naponta válaszol. És közben látom, hogy elérhető meg rakja ki a facebook sztorikat (24 órás cucc). Most elutaztunk, de megbeszéltük még a randin, hogy majd, ha hazaérek újra találkozunk.


Szóval nagyon vegyesek a jelek, nem nagyon tudom ezt hova tenni. Azt mondanám, hogy szimplán nem jövök be neki, de akkor miért jött el velem másodjára is találkozni és miért kezdeményezett beszélgetést a randi után (a nyuszis képpel ugye)? Megkérdeztem amúgy a találka végén, hogy szeretne-e folytatást. Mondta, hogy igen. Aztán utána küldte a képet is.


Most akkor mit szeretne? Miért nem tud sűrűbben válaszolni? Taktikázik? Egyszerűen nem bírom azt elképzelni, hogy valakinek nincs pár másodperce válaszolgatni, főleg, hogy közben posztol is. Nem várom el, hogy egésznap írogassunk, de azért jóval sűrűbben válaszolhatna.


És azt szeretném tudni, hogy esetleg volt-e már valaki hasonló helyzetben? És örülnék, ha meg is osztaná a sztorit, szexualitástól függetlenül. Lehet ebből valami? Mi lehet a probléma?


ő 20, én 18, mindketten lányok vagyunk, igen, leszbikusok



Előre is köszönöm:)



2022. júl. 2. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm. Hetente válaszol az üzeneteimre. Egyszerűen túl sokat dolgozik. Túl nagy a társasági élete, túl sokan írnak neki, és van olyan is hogy most nincs kedve válaszolni, mert had görgesse ő is csak a facebookot amikor szünetet tart, kikapcsol. Igaz ő nem leszbikus. Nem tudom befolyásol e ez bármit is a történet szempontjából.
2022. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Teszi magát,hogy elfoglalt.Hogy azt hidd milyen izgalmas és esemény dús az élete.
2022. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Akinek fontos vagy, az valaszol.
2022. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akinek fontos vagy az válaszol.

De kérdezd meg, mi az oka h ritkán válaszol.

És esetleg azt is h mi a szándéka mit szeretne, minek örülne. Egy barátnak, akire mindig számíthat, egy haverra vagy netán kapcsolatot szeretne. Lehet szimplán ügyetlen, sokszor én se tudom mit írjak a másiknak. Az is elofuldulhat h bizonytalan magában, a kommunikáció nagyon fontos.

Egy ideig azért még teperj.

2022. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!