Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha nem kedvelik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Mit csináljak ha nem kedvelik a szüleim a párom?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem muszáj nekik kedvelni.

Viselkedjen megbízhatóan, és ne adjon rá okot, hogy rosszabb legyen a megítélése. Idővel megszokják.

2022. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, ha valamikor is szerettek réged akkor ha nem is kedvelik a párod, akkor ezt tartsák meg maguknak, végülis nem nekik kell vele lenniük.
2022. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne hívd át magadhoz a párod annyira gyakran.
2022. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük, hogy őszintén mi a bajuk vele. Próbáld megérteni, mi okozza az ellenszenvet: lehetaz ő rosszindulatuk, de az is, hogy a párodat valósabban látják, mint Te a rózsaszín ködben.

Bárcsak hallgattam volna anyukámra...

2022. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülőként mondom, az sem árt, ha elgondolkodik az ember, talán igaza lehet a szülőknek is. Természetesen, nem feltétlenül van igazuk.

Olyan családban, ahol klassz gyermekkorod volt, ahol mindent megkaptál, szeretnek, normálisnak gondolod szüleid gondolkodásmódját az éltről és értékrendjüket is megfelelőnek, esélyes, hogy nem mondanak hülyeséget.


Első nejemmel és családjával voltak fenntartásaik az én szüleimnek is, de látták a pozitív tulajdonságait is kedvesemnek. Kompromisszumokkal, de elfogadták. Végül, évekkel később beigazolódott, amitől tartottak. Amikor felszállt a rózsaszínű köd a szememről, már magam is láttam. Szakítás után fokozatosan visszahalottam, hogy csalt meg házasságunk alatt, nem csupán a végén, amikor már magam is észrevettem. Nálam, ill. családunknál megkapta a biztonságot, a megélhetést, lakhatást, tehát cserében hülyített, ahogy akart, hogy mindezt megkapja.

Második házasságomnál megfordult a helyzet, én lettem az, akit nem bírt a párom családja. Eleinte totál azt hitték én épp olyan vagyok, mint első nejem volt velem és családommal szemben, egy pénz és hozományvadász. Évek alatt bizonyítottam be számukra, hogy felelősségteljes, becsületes, dolgos ember vagyok. 17 éve vagyunk házasok, van két kamasz csemeténk és együtt szépen haladunk.

2022. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!