Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mostanában barátnőm egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában barátnőm egyedül akar járni bulizni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje mondogatja nekem ezt az “én idő” dolgot, mert velem és haverjaimmal nem érzi jól magát bulikba ha megyünk.


Szerintetek ez normális, had menjen szórakozóhelyekre ?

Annyi ilyet olvasok , mindenkit kb ott csalnak meg stb..


+ha valakinek kapcsolata van és a nője elmegy bulizni , na az a nő már szingli.


Rengeteg ilyet látok, hallok, és nem miatta , de félek megbízni mert tudom milyenek a mai fiatalok…


Mit tanácsoltok?



2022. júl. 15. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jár, hogy néha szórakozzon, ha nem érzi jól magát a te brigádod társaságában, akkor érthető hogy inkább a saját társaságával akarna menni. Egyébként miért nem bízol benne? Én is eljártam a párom nélkül szórakozni barátnőimmel, vagy a bátyám társaságával akik mind fiúk voltak és érdekes módón nem történt megcsalás. Úgyan így ő is elment néha nélkülem buliba.
2022. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg akar csalni, akkor meg fog, ha nem így, akkor másképp, nem figyelheted mindig.
2022. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha meg akarna csalni buli nélkül is megtehetné.

De ez nem róla szól, hanem te félsz attól, hogy ő megbánt azzal hogy megcsal. Elöbb magadat tedd rendbe és aztán jöhet más.

2022. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
2es válasz miért lett lepontozva? Fáj az igazság vagy mi?
2022. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátaiddal van baja, miért nem ajánlod fel neki, hogy kettesben menjetek?
2022. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!