Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit kiakadtam a pasimra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiakadtam a pasimra, rosszul esett, jogosan? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nála voltam ma, viszont hétfőnként nekem van online angolom magántanárral és ezért addig ő elfoglalta magát és játszott a gépen barátaival míg én tanultam. Fontos mert szeretném a közepet letenni ősszel angolból. Mikor vége volt az órának még játszott és fején volt a füles, mondtam neki lemegyek a földszintre konyhába kajáért. De előtte elmentem az emeleten még vécére kaksizni. Eltelik pár perc és Ő ezt nem tudta (azt hitte konyhában vagyok lent) és csak annyit hallok hogy kijön a szobából és a wc melletti fürdőbe bemegy telefonálni valakivel. Áthallottam a beszélgetést és egy csajjal beszélt.


Na több se kellett, ideges lettem. Kikopogtam a vécéből, hogy éreztessem vele, ott vagyok a közelben. Kiderült, hogy olyan csaj haverjával beszélt akivel régen több is volt köztük. Kiakadtam, de még neki állt feljebb, hogy mit hallgatózom. Mondom nem hallgatóztam, csak kaksiztam. Nem fogom befogni a fülemet... Ezek után hogy bízzak benne?


Bocsi kicsit szétszórtan írtam, de sietek munkába (szórakozóhelyen pultozok) és próbáltam leírni ami bennem van. Én 18 éves vagyok, ő 20.



2022. júl. 25. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
A kaksizas nagyon fontos infó volt. Kétszer is le kellett írni... 😂😂😂
2022. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Xd Bocsi nem ez a lényeg na... 😌
2022. júl. 25. 22:18
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

"Áthallottam a beszélgetést és egy csajjal beszélt."


És milyen témáról beszéltek? Mennyire beszélt halkan a pasid (hogy ne halld meg a lenti konyhából)?


Mondjuk az azért nem jó Ómen, ha a fürdőszobába vonul félre, ha beszél valakivel például ha az apja hívta volna valami dologgal kapcsolatban, kétlem, hogy elvonult volna a szobából...

2022. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát alapból nem beszél halkan, olyan normális hangerővel beszélt. A lenti konyhából nem hallottam volna. Hallottam, hogy jót vihorásztak és kb. 3 percet beszéltek. Témákat sajnos nem tudtam kivenni tisztán. Nyitva volt az ablak a vécében ahol voltam és kintről is jött a zaj ami kicsit elvette a másik oldali beszélgetést.
2022. júl. 25. 22:29
 5/23 anonim válasza:
38%
Dobd.
2022. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván azt akarta hogy ne halld amit beszélnek,mert a konyhából nem hallottad volna,már ez gyanus.Nekem a barátomnak nincsenek lány haverjai ,tiltólistás az összesxd
2022. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a véleményem, hogy keress új pasit magadnak, akinek te leszel a legfontosabb és aki nem tart háremet "női haverokból" meg nem vihorászik elvileg lezárt exekkel. Az ilyesmi sosem jó ómen szerintem.
2022. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Csak az a fura, hogy neki állt feljebb. Vannak nekem is lány haverjaim, de ha a barátnőm megkérne rá, elmondanám neki, hogy mikről beszéltünk, mert semmit sem titkolok előtte.

Beszélnetek kell erről. Ha nem akar és tovább titkolózik, akkor kezdj el gyanakodni.

2022. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Szaladj, mert nem biztos, hogy első leszel a "futottak még" csoportból.
2022. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Tuti,h már félredugott!
2022. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!