Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit kiakadtam a pasimra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiakadtam a pasimra, rosszul esett, jogosan? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nála voltam ma, viszont hétfőnként nekem van online angolom magántanárral és ezért addig ő elfoglalta magát és játszott a gépen barátaival míg én tanultam. Fontos mert szeretném a közepet letenni ősszel angolból. Mikor vége volt az órának még játszott és fején volt a füles, mondtam neki lemegyek a földszintre konyhába kajáért. De előtte elmentem az emeleten még vécére kaksizni. Eltelik pár perc és Ő ezt nem tudta (azt hitte konyhában vagyok lent) és csak annyit hallok hogy kijön a szobából és a wc melletti fürdőbe bemegy telefonálni valakivel. Áthallottam a beszélgetést és egy csajjal beszélt.


Na több se kellett, ideges lettem. Kikopogtam a vécéből, hogy éreztessem vele, ott vagyok a közelben. Kiderült, hogy olyan csaj haverjával beszélt akivel régen több is volt köztük. Kiakadtam, de még neki állt feljebb, hogy mit hallgatózom. Mondom nem hallgatóztam, csak kaksiztam. Nem fogom befogni a fülemet... Ezek után hogy bízzak benne?


Bocsi kicsit szétszórtan írtam, de sietek munkába (szórakozóhelyen pultozok) és próbáltam leírni ami bennem van. Én 18 éves vagyok, ő 20.



2022. júl. 25. 22:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne vádoljuk meg egyből.Tény hogy gyanús de lehet csak élvezi hogy van egy B opció melletted.Én kicsit nyomoznék utánna és a csaj után.Hogy a csaj érez e még valamit,Mikrol beszelgetnek irasba stb.Nekem is van exem aki most a legjobb barátnőm igaz h mindketten lanyok vagyunk de ez nem tul befolyasolo tenyezo.Mennyire eros a kapcsolatotok egyepkent?Miota vagytok egyutt?Elozo kapcsolataiba csalta meg már a parjat?
2022. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Ott kell hagyni és kész,ez egyértelmű,inkább még most,mint később.Ne pazaroljatok több időt egymásra.
2022. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
6%

Van ám pénz emeletes kéróra!!!

Ki birjátok majd fizetni a számlákat?

Hagyd a fenébe, úgyse találsz másikat,csak 1 szobás 7.emeletit.

2022. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#11


Egy éve vagyunk együtt. Eddig úgy gondoltam erős a kapcsolatunk igen! Arról nincs infom, hogy előző kapcsolatába csalt-e meg valakit, ilyenekről sosem beszéltünk, meg gondolom ha lett volna ilyen se dicsekedett volna vele. Én mindig hűséges voltam hozzá. Sokszor éjszakázom meló miatt szóval olyankor nem tudom mi történik.


#13

Nem azért vagyok vele mert emeletes házba lakik ami amúgy a szüleié...

2022. júl. 26. 17:15
 15/23 anonim ***** válasza:
18%
És az fel se merült benned, hogy pont azért ment a vécébe, hogy ne halld, és ne kezdj kérdezősködni? Ez lehet azért is, mert pont azt akarta elkerülni, hogy elkezdj féltékenykedni. De ha lett volna annyi eszed, hogy csöndben maradsz, akkor most biztosra tudnád, mert lehet mondott volna valamit, amiből ez egyértelművé válik.
2022. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én voltam a vécében, nem ő.
2022. júl. 26. 17:42
 17/23 anonim ***** válasza:
22%
Sokat kaksizol az a baj és megunta
2022. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%
17# EgyertelmuXDDDDD nem birta mar azt a sok szar szagot
2022. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Jézusom dehogy. Szerintem két kezemen meg tudom számolni hányszor kaksiztam nála eddig. Ez nem hiszem hogy gond lenne.
2022. júl. 26. 20:51
 20/23 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj vele.
2022. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!