Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit kiakadtam a pasimra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kiakadtam a pasimra, rosszul esett, jogosan? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nála voltam ma, viszont hétfőnként nekem van online angolom magántanárral és ezért addig ő elfoglalta magát és játszott a gépen barátaival míg én tanultam. Fontos mert szeretném a közepet letenni ősszel angolból. Mikor vége volt az órának még játszott és fején volt a füles, mondtam neki lemegyek a földszintre konyhába kajáért. De előtte elmentem az emeleten még vécére kaksizni. Eltelik pár perc és Ő ezt nem tudta (azt hitte konyhában vagyok lent) és csak annyit hallok hogy kijön a szobából és a wc melletti fürdőbe bemegy telefonálni valakivel. Áthallottam a beszélgetést és egy csajjal beszélt.


Na több se kellett, ideges lettem. Kikopogtam a vécéből, hogy éreztessem vele, ott vagyok a közelben. Kiderült, hogy olyan csaj haverjával beszélt akivel régen több is volt köztük. Kiakadtam, de még neki állt feljebb, hogy mit hallgatózom. Mondom nem hallgatóztam, csak kaksiztam. Nem fogom befogni a fülemet... Ezek után hogy bízzak benne?


Bocsi kicsit szétszórtan írtam, de sietek munkába (szórakozóhelyen pultozok) és próbáltam leírni ami bennem van. Én 18 éves vagyok, ő 20.



2022. júl. 25. 22:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez egy picit árnyaltabb, nem kell rögtön arra gondolni, hogy megcsalt (igen, van rá esély, de nem erre kell rögtön gondolni). Könnyen lehet, hogy volt régebben köztük több is, de inkább barátok maradtak, mert nem működött a kapcsolatuk, barátok meg nevethetnek együtt, nem?

Viszont az tényleg gyanús, hogy miért ment be a fürdőbe telefonálni. Ez sem fekete-fehér, hogy azért, mert megcsal. Az is előfordulhat, hogy csak szimplán nem akarta, hogy te is halld a beszélgetést, mert tudta, hogy nem fogod szó nélkül hagyni, vagy féltékenyebb leszel, ezt akarta elkerülni.


Mindenképp beszélj vele!

2022. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
58%

Nos valószínűleg ez a vélemény sem lesz népszerű, de egyet értek 21essel. Ezernyi oka lehet, hogy nem akarja, hogy halld. Nos nézd, szerintem exel, ami lehet csak egy rövid szerelem volt, simán jóba lehet maradni. Nekem fiúként van exem akivel jóba vagyok, de igazából úgymond elfelejtettem hogy jártunk, és soha nem is tudnék már rá úgy tekinteni.

Attól függetlenül, hogy egy pár vagytok, azért marad egy kis magán teretek. Azért ment oda, mert nem akarta hogy halld. Lehet a lánynak volt valami magánügye, vagy egyszerűen csak így érezte konfortosnak.



Szerintem ennél több kell, hogy valakiről azt feltételezd, hogy megcsal, bár nem tagadom nekem is rosszul esne ettől függetlenül.


Az viszont nem vesz jot fényt rá, hogy téged hibáztat, hogy hallottad, ez nyilván egy véletlen. Viszont szerintem túlreagálod egy kicsit.

2022. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm egyes:)

Nem tudom miért, egyesek úgy tesznek, mintha párkapcsolazban már rögtön félre lép az, akinek vannak barátai az ellenkező nemből is...pedig egyáltalán nem törvényszerű:D


Egyébként simán lehet, hogy szimplán csak ingerült volt, amikor leteremtett a párod. A fiúk is lehetnek pillanatnyilag ingerültek;)

2022. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!