Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm bekerült bentlakáso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B123 kérdése:

A barátnőm bekerült bentlakásos egyetemre (katonai infokommunikációra). A távkapcsolat miatt félek hogy nem lesz hűséges. Ti voltatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt. Jó a kapcsolatunk.Egy hete egyik szaktarsaval kaptam a beszelgetesen messengeren. Nagyon nyomott a dolog, ezt észre vette és ezek utan faggatott.Elmondtam neki hogy zavar az hogy a szaktarsaval beszélget. Elkértem telefonjat hogy megnézzem a beszélgetést. Mondta, hogy nyugodtan nézzem meg... a legutóbbi beszélgetését muttata majd amikor feljebb tekertem akkor ideges lett és hogy azokat ne nézzem, majd ezzel nem törődtem és olvastam tovabb. Amig olvasgattam a beszélgetésüket látván a srác oldaláról a közeledő szándékot.pl.: hogy egyetem alatt segithetnenek egymasnak és ha van valami amit a barátnőm nem ért akkor beülhetnének a könyvtárba vagy egy kávézóba és elmagyarazna neki. eközben a barátnőm eltörte a napszemüvegét míg én hangosan felolvastam neki a beszélgetést illetve a sziveket, smilekat.

Most katonai gólya táborban van ami 3 napos és kötelező ott aludniuk. Erről annyit kell tudni hogy különböző programokkal tarkított ez a tábor. Például reggeli közös torna stb...

Most volt valami ivós játék amiben elvileg nem vett részt.

Nekem ő az 5. kapcsolatom. Neki én a második vagyok. Egymással tervezzük a jövőnket de a távkapcsolat miatt ami miatt csak hétvégente vagy 2hetente látnánk egymást és ilyen kételyeim merültek fel nem tudom hogy meg e fogok tudni benne bízni. Hívhattok pesszimistának vagy barmi negativ tulajdonsaggal bíró jelzőnek de az elmult napokban ezen agyalok, főleg azért mert most is egy ideje nem is elérhető. Félek hogy meg fog csalni és nem fogja elmondani. Nektek erről mi a véleményetek? Esetleg van/volt valaki hasonló cipőben? Várom a gondolataitokat.



2022. aug. 4. 21:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk a beszélgetés sem fér bele ellenkező neműekkel egyikünknél sem a kötelezőkön kívül. De szerencsére egyikünk sem szociális típus.
2022. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Meglehetősen fordítva ülnek a lovon, akik szerint te mérgezed meg a kapcsolatotokat
2022. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollmániás vagy, kerdező?

Emiatt fog szakítani veled, nem mas pasik miatt.

2022. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Az én véleményem az, hogyha szeret, akkor nem fog megcsalni, ha faggatod, féltékenykedsz azzal csak eltaszítod magadtól, rosszabb lesz.. Ha szándékában áll megcsalni, megfog mindenképp. Ha megtudod, hogy megcsalt, akkor elhagyod és mész tovább. :)
2022. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de veled én biztosan szakítanék. Ez a kontrollálás nem jön be a lányoknak.
2022. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16%
Csald meg te is, aztán ha később kiderül, hogy mégis félrejárt, nem fog földhöz vágni a dolog.
2022. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy fognak hozzá közeledni, csak rajta múlik, hogy hű marad-e hozzád. Ha ezt te akarod eldönteni helyette, azzal csak rontod az esélyeidet. Bízni benne, és/vagy többet lenni a közelében. Ez utóbbi otthonról nem megy.
2022. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem várj egy kicsit, ha beindul a tanév meglátjátok hogy működik a dolog és ha valóban nem akkor majd szakítotok. Meg tényleg érdemes erről beszélni. Nekem is van barátom, de mellette sok fiú szaktárs/haver is, akikkel néha elmegyünk valahova suli után vagy együtt tanulunk. Mondjuk én együtt lakok a barátommal, illetve a haverokkal is tiszta, hogy se ők, se én nem akartunk és akarunk többet a másiktól. Illetve a srácoknak is valamelyiknek van barátnője.
2022. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok/tanácsok közül az építő jellegűeket.
2022. aug. 8. 14:29
 20/24 anonim válasza:

#2


ezt még olvasni is undorító volt, remélem már elhagyott a párod.

2022. aug. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!