Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másnak se jön össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak se jön össze egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lehet bénán tettem fel a kérdést, de arra gondolok, hogy normális srácnak gondolom magam, de mégis sehogysem akar összejönni egy kapcsolat, pedig már nagyon vágyom rá, hogy szerethessek valakit.

Én úgy érzem, hogy a belső tulajdonságaimmal nincs gond, mert türelmes, odaadó, megbízható és empatikus vagyok. Emellett a humorérzékem is a helyén van, külsőleg is adok magamra és a tudásomat is folyamatosan bővítem. Szerintem ott lesz a bibi, hogy nem sok lánynál "próbálkoztam", de mindegyikükkel végül barátok lettünk, nem az a tipikus friendzone, hanem tényleg barátság.

Igazából a kérdésem az lenne, hogy más is érzi úgy, hogy készen áll egy kapcsolatra, de mégsem jön össze neki?



2022. aug. 15. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rengetegen vannak így.


Amúgy ha tényleg olyan jó vagy ahogy leírtad (elhiszem, én is ilyen vagyok), akkor valószínűleg az a baj hogy nem tudsz flörtölni, vagy nincs meg a kellő magabiztosságod.

2022. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind jó tulajdonságok, szóval lehet csak egy kis önbizalom hiányzik. Én is ilyen vagyok és sosem volt gondom a csajozással, szóval ne add fel.:)
2022. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eladni magad, mint férfi és mint kapcsolat alapanyag lehetsz akàrmilyen fullos, tizes, kedves és odaadó nem fognak akarni. Ha udvarolsz egy lánynak akkor férfiasan és egyértelműen tedd. Amihez persze az is hozzá jár, hogy lehet elhajt.
2022. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok ezzel, csak én lány vagyok. Valahogy ne találok olyan fiút, akivel jókat lehetne beszélgetni stb.
2022. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Már meghatározni sem tudom, mióta vágyom egy kapcsolatra. Mindig könyveket bújok, és azokban olyan csodálatos kapcsolatok alakulhatnak (pl Jane Eyre), hogy én is erre vágyom. Bárcsak lenne valaki, aki szeretne, de a remény mar halványul, és lassan úgy érzem soha nem találok ilyen embert.

egy 16 éves lány

2022. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 az ilyen tényleg nagyon ritka, sőt szinte már lehetetlen. De ahogy mondtad is majd kinövöd, aztán tudsz találni olyat aki megfelel az elálvárásoknak.
2022. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 franciasrac ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok, ezért ne aggódj :)

Amúgy mióta barátnőjük van a legtöbb barátomnak, nem találkozunk már és kezd elegem lenni belőle, egy éven belül alig láttunk egymást 2-3-szor mert állandóan "elfoglaltak" a csajaival :/

Én meg nem akarok így lenni szóval nem tudom hogy tényleg készen állok-e egy kapcsolatra, nem hiszem, hogy jó sietni

2022. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Add magadat! Az a legegyszerűbb!

Ha több lány barátod is van, valahogy velük is sikerült jó kapcsolatot kialakítanod. A kapcsolat sem más, mint barátság, némi plusszal. Szerintem nincs ok aggodalomra, ha alapból jól kijössz a lányokkal, csak tényleg ne parázz rá és legyen témád, tudj feltenni kérdéseket, hogy közelebb tudj hozzá kerülni.

2022. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

#8

Hogy több lánybarátja van, az azt jelenti, hogy a személyiségével nincs gond, "csak" a külsejével.

2022. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

"türelmes, odaadó, megbízható és empatikus vagyok. "

És ezáltal unalmas, sótalan, kiszámítható. Legyél majd apaként türelmes, odaadó, megbízható és empatikus, de ebben az életkorban nem ez kell a csajoknak.

2022. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!