Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megpróbáljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok mindenki! Már egy jóideje forog az agyam azon hogy ráírjak egy lányra akit nagyon de nagyon szeretnék megismerni. A kérdésem az lenne hogy úgymond ez az ismerkedési forma működhet? Tényleg nagyon szeretném megismerni. Köszi szépen a válaszokat. Szép napot mindenkinek.

2022. aug. 28. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, csak ne valami sablonos dologgal írj rá.:)
2022. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Légy pasi, írj neki!
2022. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, ha tetszel neki, úgyis vissza fog írni.
2022. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
82%

Ha megpróbálod, vagy sikerül, vagy nem. Ha nem próbálod meg, biztos, hogy nem sikerül. Akkor szerinted próbáld meg, vagy ne?

Egyébként 1-es jól mondja. A netes ismerkedés alapszabálya, hogy valami meghökkentővel indíts. És ne érdekeljen, hogy elsőre mennyire talál jó fejnek! A lényeg az, hogy beinduljon a párbeszéd.

Amikor divatba jött a netes ismerkedés (puszta brahiból) én is kipróbáltam magam benne. A kedvenc indításom az volt, hogy megkérdeztem a csajt, hogy lehet-e feléjük tyúkot lopni? Na, képzelheted, miket gondolt rólam! De pont ez volt a cél. Baszta a csőrét, hogy ki ez a vadbarom, aki ilyeneket ír neki, és onnét meg már nyert ügyem volt.

2022. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj neki! Egy próbát megér
2022. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!