Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom nagyon elhízott. Gáz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon elhízott. Gáz, ha emiatt szakítok vele?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt vele és kb fél éve nagyon brutális módon elhízott, 30 kilót szedett magára kb, de lehet többet is azóta :(. Nem történt semmi sem vele, nincs semmi lelkioka, csak zabálja a sok nasit és energiaitalt és cukros üdítőket iszik egésznap víz helyett.

Ráadásul pont akkor hízik el, amikor én meg az alakomon dolgozok. Rendszeresen járok edzeni, megvagyok már elégedve magammal és több bókot is kaptam fiúktól. A gond az, hogy ez így még nagyobb kontrasztot ad, hogy ő dagadt lett én meg sportosabb.

Megmondtam neki, hogy ez így nem állapot és nem egészséges, de csak nevetett. Nem akar változtatni. Már lefeküdni sincs kedvem vele, undorodom tőle. Gagyi vagyok emiatt? :(

Én szerintem szakítok vele, már próbáltam vele beszélni. Változtatni nem akar. Szerintem ez nem normális. Ő nem akar együtt fejlődni velem.

18L


2022. aug. 30. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem kéne ráerőltetned a te életmódodat, ha szereted akkor olyannak szereted amilyen. Márpedig szereted, ha összejöttél vele. Bár itt a másik oldalon vagyunk, az én barátnőm vékony volt és miután összejöttünk elhízott. De szeretem és vele vagyok azóta is.
2022. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Valahol egyébként megértelek, de amúgy ha tényleg szereted nem kéne, hogy zavarjon, de igazából, ha ránézni se bírsz, akkor pedig nincs értelme egymás idejét húzni.
2022. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy ezen csak nevetett, ha tényleg nem túloztál, akkor 30+ kiló már elég "szép" teljesítmény, (én ha akarnék se tudnék ennyit felszedni :D ) kb szarik bele a véleményedbe ami szerintem te is tudod mit jelent 18F
2022. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez már lehet komoly betegség is, szerintem szólj neki.

Ha viszont valóban ennyit hízott, és egyáltalán nem foglalkozik vele, akkor azonnal hagyd ott!

Méghozzá azért, mert az ilyen ember nem csak komolytalan, ráadásul nem is törődik veled sem, és nincs jövője.

Nagyon hamar fog meghalni.

2022. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizikálisan zavar, akkor szakíts vele.

Engem pl taszítana egy kövér, örökké zabáló, szétfolyó férfi szexuálisan.


Es erre fordítva is számos példa van: az elhízott nő már szexuálisan nem vonzó a párja számára.


Nem bántóan, de elmondanám neki, hogy nem tehetek arról, hogy ez az életforma nekem nem

Vonzó, s hogy az elhízása miatt szexuálisan sem tudom elfogadni. Mivel ő ezen nem akar változtatni, ezért búcsúzzunk el egymástól.


Ez teljesen normális, és nem gáz.

2022. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló vélhetően extra túlsúlyos lehet, olyan gyűlölet tirádát rögtönzött itt.
2022. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
92%
Hogy lehet valaki fiatalon ennyire igénytelen magára? Milyen lesz öt év múlva? Már most sem találod vonzónak lépned kell. Ha a helyzet fordított lenne: valószínű nem tudna teljesíteni az ágyban.
2022. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Akkor te nem szeretted igazán. Egyébként egyáltalán nem gáz, te csini vagy ezek szerint és előtted az élet, ne ragadj le egy ilyennél. Anno még én is így gondolkodtam, képes voltam már attól kiábrándulni a pasiból, ha levágatta a haját. Nem volt igaz szerelem, ennyi. Aztán jött egy, aki a férjem. Egyébként ő is kb. 30 kilót hízott mióta együtt vagyunk (pedig én szültem és mégis nekem kockás a hasam 😂). Előtte sosem jöttek be az ilyen macis alkatú férfiak, de nála meg sem fordult a fejemben, hogy ne lenne így is szexi. 😊

Úgyhogy nem is magyarázok tovább, hagyd el mert nem szereted, nem lennél boldog mellette.

2022. aug. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme tovább maradnod vele, szexelni sem bírsz...
2022. aug. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra szexualisan nem vonzó már és nem tartod jopasinak akkor senki nem hobáztat, ha nem akarzs vele lenni
2022. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!