Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha választanotok kéne, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rtaerzkuwsukt kérdése:

Ha választanotok kéne, akkor egy nagyon sovánnyal, már-már anorexiással, vagy pedig egy elhízott, kövér emberrel lennétek együtt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha normális mindegyik belülről, szimpatikus, akkor inkább a duci. Az anorexek mindig fáradtak, lehangoltak és szerintem rondább ha kiáll minden csontja,
2019. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qkker1 ***** válasza:
35%
Nálunk a csontot a kutyának adjuk.
2019. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Inkább egy anorexiással. Ahoz inkább lenne gusztusom, mint egy nagyon kövér elhízott lányhoz. Ha csak duci lenne, akkor azt választanám, de a nagyon kövér lány az már gusztustalan. Egyszerűen meg se tudnám csókolni. Egy anorexiáson kevesebb az undi dolog, max hogy látszanak a csontjai, de azt még elviselném.
2019. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem írtad hogy fiúktól vagy lányoktól kérdezed.

Én inkább nagyon sovánnyal járnék, bár én is túlsúlyos vagyok sajnos, de a durván elhízottaktól jobban undorodom mint a girhesektől :D

16L

2019. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu egyikkel sem !
2019. máj. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Helló!


Ízlésekről kérsz véleményt, ami - mint tudjuk - nagyon változó.

A teltebb/kövérebb emberek jellemzően jobb kedélyűek, nyugodtabbak, mint a szikár vékony típusok.

2019. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
vékonnyal
2019. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es azért nem mondta hogy mindenki nyílváníthasson véleményt, és hogy a feministák/hímsoviniszták ne durcizzanak be hogy őket kihagyták.
2019. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!