Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kéne aggódnólom akkor ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne aggódnólom akkor ha a barátnőm szeret?

Figyelt kérdés

Olyan kérdés merült fel bennem, hogy ugye nemrég jöttem össze egy lánnyal és 2 külön városban lakunk, járunk suliba, és most ő ment egy másik iskolába.

Kicsit aggódok az miatt hogy megtetszik ott neki egy másik fiú.

Az szerintem biztos hogy szeret engem mert ő kérte el az elérhetőségem, és igazából ezt érzem is.


Hogyan tudnék magamon segíteni?


A valaszolóknak előre is köszönöm!



2022. szept. 1. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen időközönként azért remélem tudtok találkozni, mert ha nem akkor nincs sok esély hogy ez sokáig tartson. A lényeg hogy hívd gyakran, hallgasd meg a kitárgyalnivalóját, és éreztesd vele hogy szereted szóban vagy valami aprósággal.
2022. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Attól is függ.
2022. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hetente, kéthetente tudunk találkozni, persze tartom vele a kapcsolatot, mint chat formában mint telefonon.

Amúgy én 16 éves vagyok, ő meg 14 éves.

2022. szept. 1. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a találkozási arány szerintem még egész jó távkapcsolathoz képest, viszont úgy néz ki hogy mindketten a középsuli eleje körül vagytok, később viszont valahogy meg kéne ezt oldani, pl. egy városban vagy vele koli miatt
2022. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 távkapcsolat után jöttem rá, hogy egy kapcsolathoz nem elég a szeretet. :/ Persze, rajtatok múlik hogy működik-e, szóval drukkolok.
2022. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, arra nem tudsz biztosítást kötni, hogy ne tetsszen meg neki más... Ebben a korban teljesen normális, hogy akár lány, akár fiú, egyik napról a másikra beleszeressen valakibe. Tombolnak a hormonok...


De ha eleve így indulsz neki, hogy ezen rettegsz, ez nem jó.... Mert érezni fogja, hogy féltékeny vagy, kontrollálni akarod. Ami kontraproduktív lesz egy kapcsolatban. Próbálj bízni benne.

2022. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen azért gondolhatod, hogy nem mellette fogsz megöregedni, ez egy átmeneti dolog.
2022. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es...Sanszos, hogy valóban nem, de azért nem lehetetlen. Viszont a féltékenykedés valóban nem tesz jót egy kapcsolatnak. Ha hosszú távú esélyt szeretnél adni magatoknak erősítsd az önbizalmadat. Gondolj arra, hogy ha esetleg meg is tetszik neki valaki, az nem biztos, hogy annyira jól illik hozzá, mint Te. Bízz magatokban.
2022. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 after stroke ***** válasza:
Tedd rendbe az önbizalmadat.
2022. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!