Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szilveszterkor mit csinál az...

Szilveszterkor mit csinál az ember, ha nincs sehova se meghívva, a régi barátai élete más irányba indult el?

Figyelt kérdés

Az eddigi kísérletek:

- suliba készülés ( most nem aktuális mivel már végeztem azóta)

- elmenni szülőkkel, családdal ( nem idális, mivel más korosztály, őket más mozgat meg, csak 3rd keréknek érezném magam)

- elmenni mégis régi haverokhoz ( családjuk van, eltávolodtunk egymástól emiatt, az életünk teljesen megváltozotott az elmúlt 5 évben emiatt, már nem olyan a kapcsolatunk emiatt nem is érezzük olyan jól magunkat egymás között mint régen )


?


másfél év munka tapasztalatom van,

webfejlesztőként külföldön,

jelenleg nem dolgozom,

társaságba nem járok gyakran



2019. dec. 30. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vesz egy üveg páleszt és számítógépes játékokon trollkodva várja az éjfélt részegen :D Nekem ez lesz a menetrend
2019. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tanulva az esetből jövőre a szilveszteri programot már október végén elkezdi tervezni.


amúgy biztos vagyok benne,hogy külföldön is van olyan szórakozóhely, ahova nem meghívásos alapon lehet bejutni

2019. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívj meg magadhoz néhány embert!
2019. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alszik
2019. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy üveg innivalót, kedvenc kajádat, plusz egy jó film, vagy sorozat. Hidd el, nem te leszel az egyetlen, aki hasonlóan tölti a szilvesztert.
2019. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En alkohollal es Star Wars maratonnal keszulok.

Sajnos a haverjaim nem beszelnek velem, mert ki mertem mondani, hogy erzek amikor szemetul viselkednek.


Az elso 6 resz a Star Warsbol, es maris 2020 van.

2019. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont most ebben a decemberi időszakban szakítottam meg az összes barátságomat😀 kell a szarnak a sok kamu hülyeség. Őszintén én nem vágyok semmilyen bulira, lehet megiszok egy-két pohár bort, meg lefoglalom a kutyám, hogy ne féljen a szaros petárdázástól és ennyi a programom. Nem is kell több. Szórakoztasd el magad, nézz valami filmet/sorozatot stb. Én nagyon örülök, hogy idén nem kell valami bulin jópofiznom, hanem nyugodtan lehetek.
2019. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyira fura, hogy rengeteg embertol ugyanezt hallom, hogy mostanaban szakitottak meg baratsagokat. Egy csomo kulonbozo forumon.

Erdekes.

2019. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

En is pont ma neztem meg a Star Wars 4-et, a 9-et pedig a moziba lol :D


utolsó, érdekes, valakinek el kell kezdenie, majd amikor elegen leszünk akkor a jópofiságtól mentes őszinteség összehoz minket

2019. dec. 30. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Remelem az emberek kezdenek rajonni, hogy az oszinteseg fontos a kapcsolatokban. En is most szakitottam meg ismeretsegeket.


Es igen, SW 9 tegnap moziban. Most valahogy ujra akarom nezni foleg az elso harmat, Anakin tortenetet. Szerintem sokkal jobb szilveszter lesz, mint valami klubban kotelezoen jol leinni magam.


Egyebkent jovore lehet ezt kellene, szervezni egy filmnezos maratont szilveszterre.

2019. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!