Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm és én egy hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm és én egy hete szakítottunk, veszekedés, nézeteltérés nélkül,idővel próbáljam meg vele újra?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt, nagyon szerettük egymást,mindent megadta neki, még aznap is a jövőnket terveztük,áthívott magához aludni, aztán kimentem cigizni, majd láttam, hogy valami baj van. Kerdezgettem, hogy mi a probléma, erre odafordult hozzám és mondta, hogy szakítani akar. Több mint egy évig voltunk együtt, de azzal mindig probléma volt, hogy nem akarja elmondani ha van valami gondja. Nagyon sokat voltunk együtt (mivel én többet mentem hozzá, hagytam hogy ő irányítson, mondtam neki, hogy ha ilyen sokat vagyunk együtt, akkor ebből baj lesz.. "neem nem lesz baj" baj lett...) Egy értelmes választ nem kaptam, hogy miért nem szakítunk. Egy nappal később mondta, hogy teret szeretne és szeretné kíélni magát. Azt mondta, hogy próbáljuk elengedni egymást és hogy már nem akar tőlem semmit, de azért még írogat nekem. Megérné 3-4 hét múlva újra próbálkozni, hátha esetleg újra összejön? Harmadik személy az kizárva.

2022. szept. 30. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3-4 hét alatt úgyse változott semmi.
2022. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ezelőtt nem tudtátok megoldani a problémáitokat akkor ezután sem fogjátok. Esetleg pár év múlva, ha kinőtte ezt akkor lehet próbálkozni, de akkor is elég bizonytalan a dolog. Én a helyedben más után néznék.
2022. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"Harmadik személy az kizárva."


Szerintem viszont 99%, hogy az van.

Ki akarja élni magát. 3-4 hét alatt ki fogja? Ugyan már.

2022. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is harmadik személyre tippelnék, de legalább annyi gerinc van benne, hogy nem akar megcsalni.
2022. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mondta h ki szeretne elni magat, azaz ki akar probalni mas pasikkal.

Szexelni akar rendszeresen

2022. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Tuti van masik pasija
2022. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel biztos nem akarnék újra.


Ezzel a "ki akarom élni magam" dumával ki lehet kergetni a világból...

2022. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
39%
Igen, de csak, ha felnőtt módon megtudjátok beszélni a dolgokat.
2022. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!