Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gerinctelen dolog arra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelen dolog arra a lányra hajtani akibe fülig szerelmes vagyok, de van barátja?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 15:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Igen az!

De viszont én azt tanácsolom,hogy maradj vele jó viszonyban, vélhetően nem fognak örökké járni :).

Persze még véletlenül se válaszad szét őket,annak soha nincsen jó vége...

2022. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Fociban is van kapus. Mégis lőnek gólt
2022. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
#12 csak akkor majd ne sírjon a szád, ha akkor lövik a gólt amikor te vagy a kapus
2022. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Valóban lőnek, de az az egész csapatnak rossz.

Jelen esetben pedig gerinctelen is.

2022. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy gondolom hajcs csak rá. Ha igent mond, amúgy szakítottak volna. Ha nemet akkor úgy se lesz a tied. Csak erőszakos ne legyél, ha nem hajlik a szóra.
2022. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Ragnor ***** válasza:
29%

"Szerelemben és háborúban mindent szabad"


Ha efelől bármi kétséged támad, akkor keress mást, mert nem vagy igazán szerelmes.

2022. okt. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Bittomika válasza:
78%
Nyugodtan hajtsál rá ha szerelmes vagy. 15 éve én is így voltam. Egy másik sráccal volt én meg rohadt sokat udvaroltam neki. Azóta összeházasodtunk van 2 gyerekünk és minden szuper. Hajrá! Ha kell valami vedd el mert lehet befolyásolni fogja az egész életed.
2022. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
A fiúk sokan nyápicok. Meg is bolondulnék, ha folyton ugyanazzal kellene dugnom. Dögunalom lenne az élet.
2022. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

Én megfordítanám a kérdést:


kedves NEMMEL Válaszadók: akkor mi lenne, ha nem a ti nyomulásotokról lenne szó, hanem éppen a ti párotokra hajtana rá egy másik pasi/nő?


kedves IGENNEL Válaszadók: ti magatok sosem voltatok ilyen helyzetben? sosem kezdeményeztetek olyan lánynál/pasinál, akinél tudtátok, hogy foglalt? nem szemeztetek, nem kavartatok, nem volt csók, egy "semmit nem jelentő" egyéjszakás sem?


Messziről jött ember azt mondd, amit akar, de vajon ez tettben is realizálódik?

2022. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem, mert a világ úgy van felépítve, hogy mindig az ügyesebb, a rátermettebb győz.


Ez a természet törvénye.


Ha a csaj jobbnak látna téged, mint a pasiját, és erős érzelmei lennének irántad, eleve dobná a másikat miattad. A nőnek mindig a lehető legjobb minőségű férfi kell, ez így van már 200 000 éve, mióta ember van a Földön.

2022. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!