Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom azt szeretné,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné, hogyha a jövő nyáron több időt töltenék el vele, ezért azt akarja, hogy ne dolgozzak azon a nyáron, mégis mi legyen?

Figyelt kérdés

A barátom akivel fél éve együtt vagyok. Egy olyan srác akinek a putris lakhelyének köszönhetően nem volt rajtam kívül. És ezt sajnos kihatással van valamennyire a lelkiállapotára is. Mivel, hogy egy nagyvárosból kellett elköltözniük. Itt ugye van sok jó társaság, sok lány. Ezzel sajnos nagyja részt elveszítette azokat a lehetőségeket. Mint pl jó baráti társaság, udvarlás lányoknál, stb..


Mivel nem nagyon ismert lányokat meg kevés normális ember volt azon a környéken. Az a pár ember akivel jóba lett. Azt is a gimnáziumából ismerte. De sajnos ez a gimi sem ott volt ahol azelőtt gyerek korában lakott. Egy másik ahol a településhez közel lévő kevésbé lepukkant gimibe íratták be a szülei. Mostmár második éve tanul itt Logisztikai Technikus szakmát, Estin. Idén végez. Utána szeptemberbe megy egyetemre.

A másik problémája pedig az, hogy a a szülei nem bántak éppen túl jól vele az apja mindig részegeskedik, agresszív, próbált már a gyerekének lelkileg is keresztbe tenni. Mostanában nem részeges annyira, de attól még a családját kibeszéli a hátuk mögött. Az anyja sem sokkal jobb mivel ő pedig nárci. Aki mindig ordibál ha olyan kedve van. Meg már elvileg volt 1-2 barátja a srácnak akit ellene fordított azzal, hogy leégette előttük a gyereket. Vagy direkt úgy beszélt róluk csúnyán, hogy halják. Ezért a barátomat támadták természetesen be. És el is vesztett néhány barátot.


Amikor a barátom pedig az anyjával elkezdett emiatt veszekedni akkor az anyuka meg teljesen agresszívan fenyegette őt. A barátom olyan dolgokat mondott amit inkább le sem akarok ide írni..


És most a barátom arra kér, hogy jövő nyáron ne dolgozzak. Vagy ha mégis kell kicsit több pénz akkor menjek el tavasszal. Vagy max ha úgy van 1 hónapot dolgozzak végig a nyárból. De ne a fél nyarat, pláne az egészet. Viszont utána az az utáni nyáron egyátalán nem fog beleszólni abba, hogy mennyit dolgozok. Csak 1 nyarat adjak neki. Mert neki erre szüksége van. Ahhoz is szükséges lenne ez, hogy változni tudjon e téren pozitív irányba. Mert nem volt még szegénynek barátnője és az első kapcsolatában szeretné azt, hogyha legalább nyáron sok időt tölthetne a szerelmével. Mert amikor kamaszabb volt meg amikor kezdődött volna a tini kora ilyen 4-5 éve nem lehetett lehetősége erre. Mert nem ismert lányokat így próbálkozni sem tudott senkinél. Idegenekkel pedig nem olyan egyszerű odáig eljutni, hogy a bizalom is kialakuljon. És ráadásul az életéből a Covid időszak is rengeteget elvett az rá tett neki még vagy 8 lapáttal, hogy 1,5 évet korlátozások alatt bezárva kellett eltöltenie. És azt is megmondta ő is, hogy a szeretteink fontosabbak kéne legyenek a pénznél pláne ennyi idősen mint amennyik mi vagyunk. És, hogy még előttünk az élet és dolgozni még bőven lesz később is elég évem majd. Ezért ez a 2-3 hónap semmiség. Még fiatal vagyok és élvezzem ki. Meg, hogyha nem dolgoznék. Akkor nem kéne azt a minden napos stresszt és idegességet sem át élnem. Hanem egy nyaram maradna legalább a feltétlen, nyugodt, boldogságra. Utána később elég ha rendszeres lesz a felelőség vállalás. Én 17 vagyok még két hónapig. Ő 22 éves.


És már idén nyáron is riogatott emiatt. De most még annyira nem kérlelte. Májusba a Sound miatt ő is dolgozott 1 hónapot. Illetve meghalt a mamája akit nagyon szeretett és ezért ritkábban akart találkozni egy darabig csak heti 2-3X. Viszont akkor meg is mondta, hogy neki nem feltétlen az a lényeg, hogy minden nap találkozzunk hanem amikor találkozok vele akkor több, tartalmasabb időt töltsünk el. De volt olyan amikor a szülei hétköznap akartak strandra menni. És akkor felhívott, hogy kérjem ki azt a napot szabadra de nem lehetett. És a szemétláda szülei már hétvégén nem akartak menni strandra. Így utána való hétvégén kellett elmennünk amikor már nem volt olyan jó idő. És ezen össze is vesztünk. De ez nem csak nekem köszönhető hanem az elmeháborodott szülei generálták ezt a balhét. Mert tök mindegy lett volna nekik, hogy hétvégén megyünk e aquaparkba vagy hétköznap. Csak a fiukat akarták baszogatni megint. Meg mindig a munkáról beszéltem miután végeztem. És volt amikor már megunta azt, hogy mindig ez a téma. Volt több olyan is amikor hisztiztem akkor rám is szólt már, hogy fejezzem be ezt a viselkedést.


Annyit mondjuk bekell vallanom, hogy nem igazán szeretem ezt a munkát napi 8 órában úgy, hogy néha túl órázni is kell. A társaság az jó, de pörögni kell mivel vendéglátásban dolgozom. És végülis annyira a fizetés sem jó. 170K nettó. Na meg én IPhonet akarok venni a következő nyáron. Még pedig az IPhone 14 Plus a cél. Mivel nekem annyiraa tetszik az a telefon. Pedig IPhone 8 Plust használok. Sokan az ilyet le is nézik ha valaki nem, hogy az egész de egyátalán a fél nyarat végig dolgozza egy telefonért. Nekem is beszóltak miatta ha már kínzom magam egész nyáron valami miatt akkor az ne egy dolog legyen pláne ne egy telefon. Azt is megkaptam, hogy egy divatR vagyok. Ezeket nem a barátomtól hanem az ismerőseimtől. Az én barátomnak pl a tavaly májusi fizujából Sound mellett tudott venni magának használtan egy elég jó IPhonet. És sokan azt tartják korrektnek ha 1 havi pénzből kijön egy ilyen dolog, mint pl egy telefon. És sokan így is osztják be a pénzt. Bevallom, hogy az idei pénzem nagy részét is a 13 colos Ipad Pro 21-re költöttem. De tavaly vettem több hasznos dolgot is használtan. Emelett kötöttem kikapcsolódásra is.


Most szerintem sokan azt mondanák, hogy szakítsak vele. De nem akarok mert annyira szeretemm. De közbe a munkát sem akarom ott hagyni jövő nyárra. Mert nem tudom mennyire éri meg nekem ez az egész. Ha vele jó is lesz minden, akkor is most 1 évre toljam megint nem csak az IPhone hanem minden másnak a vásárlását. Már nekem eléggé nagy szükségem lenne rájuk. Tehát mégis mit kéne tennem? Azt nem tudnám elérni nála, hogy úgy tudjon érvényesülni velem. Mint egy normál olyan srác akinek volt azelőtt már kapcsolata. Meg mintha nem lett volna olyan rossz az élete? Vagy próbáljak meg kivételt tenni vele?

17/L



2022. okt. 18. 17:16
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Azért mert van köztünk 4-5 év korkülönbség miért lenne pedo? Ha 32 éves lenne na akkor már lehetne azt mondani. Mi van talán beléd ütött az irigység, hogy neki legalább sikerült találnia valakit, neked viszont nem? XD Meg mégis mi alapján mered azt mondani, hogy putris. Azon a helyen ahol lakik ott a legtöbb ember olyan. De ő ebbe nincs benne. A szülei sem szegények. Csak szimplán rosszlelkűek amiről ő pedig nem tehet.

Meg mégis hol élsz te 19 évesen, hogy már nem ismerkednél 17 évessel sem. Amúgy meg nem foglak én bántani. :D Mert a te legnagyobb bajod az, hogy túlságosan buta vagy. Mert arra ne számíts, hogy ilyen gondolkodással a te korosztályodból bárkinek is kelleni fogsz. De még egy 14 évesnek sem! :DDD

2022. okt. 18. 17:43
 2/32 A kérdező kommentje:
Meg egy amúgy is egy olyan ember akinek előtte barátnője sem volt, mégis kivel ismerkedjen. Amikor a 20-on éves nők dirigálosak. És nekik nem ilyen pasi való.
2022. okt. 18. 17:45
 3/32 anonim válasza:
57%
Egyet értek az elsővel, azért pedofíliának nem mondanám , de nem teljesen stimmel valami a fiú részéről, felnőtt férfiként nem ilyen fiatal korosztállyal kéne kapcsolatot teremteni. 5 év korkülönbség rengeteg amikor az ember kora még az 1-es számmal kezdődik.
2022. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#4 Az a baja, hogy nem volt még senkije. És attól függetlenül, hogy papíron 18 a nagykorúság még a 22-23 évesek egyátalán nem számítanak felnőttnek. Pontosan ezért a gondolkodás miatt mert többet akarnak mutatni mint amire képesek akkor amikor betöltik a 18-at.

Nem tudom te hány éves vagy de már az írásodból lejön, hogy te meg egyenesen gyerekes vagy!

2022. okt. 18. 17:57
 5/32 A kérdező kommentje:
És ha 10-en éveseknél sok az 5 év. Akkor 20-on éveseknél is!
2022. okt. 18. 18:05
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Valaki leírná röviden? Az első 3 teljesen értelmetlen bekezdés után feladtam.
2022. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
7 es, Nekem meg megfájdult a fejem ettől a rinyagéptől. 😃 Hogy az a csávó még nem bolondult meg teljesen mellette... Csakis a jó idegrendszerének tudható be. 😃
2022. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%

foglald össze három mondatban, kérdező!


Ne esszét írj!

2022. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
95%
Csak hogy legyen egy hasznos válasz is. Mi lenne, ha a barátod is veled dolgozna jövő nyáron? Akkor arról az oldalról is megismerhet téged, lesz pénzetek, lesz új telefonod és mégis együtt lesztek. Neki is biztos jól jön az a pénz az egyetemre, és a közös nyári munkahelyen majd tudtok egymásnak segíteni, kiderül, hogy mennyire tudtok összedolgozni (és az együttműködés a párkapcsolatban is fontos). A korkülönbség meg nem baj, az én szüleim 19 és 24 évesek voltak, amikor összeházasodtak.
2022. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#10 Dolgozhatna velem, de egyrészt nem akar mert a munkában amúgy sem tudnánk nagyon figyelembe venni egymást. Másrészt azt kihagytam, hogy nem egy városban lakunk ő 50 km-re lakik tőlem 1 órára. Mondjuk eltudnánk szállásolni. De ő nem akar dolgozni, barátnő mellett főleg nem mert a párkapcsolatot minél jobban kiakarja élvezni. Mármint túrák, kirándulások, séták formájában.

Meg szerinte ennyi idősen még nem kell a munkával gyilkolnia magát az embernek csak ha tényleg nincs más választás.

2022. okt. 18. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!