Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy csak most érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sac kérdése:

Normális hogy csak most érzem úgy hogy tényleg szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt és 2 hónapja randizunk. Az elején nagyon bizonytalan voltam abban hogy akarom e ezt. De most az utóbbi 3 napot együtt töltöttük, és most érzem először tényleg azt hogy szerelmes vagyok belé és biztos vagyok az érzéseimben. Ez normális?

2022. nov. 1. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen. Örülj neki, ne agyalj ilyeneken.
2022. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én 5 hónapig ismerkedtem a barátommal,úgy hogy tényleg bizonytalan voltam. Nem volt az esetem és fiatalabb is nálam... és csak 2 hónappal miután összejöttünk kezdtem érezni hogy szeretem. Nálam kimaradt ez a rózsaszín köd akkor, később viszont éreztem, és mai napig is érzem néha hogy úr isten, én mennyire szeretem őt, és milyen tökéletes nekem ő. Máskor meg azt érzem hogy igazán szeretem, és ez már szeretet, de az a fajta ami erősebb a szerelemnél, mert nem az elmúlt szereleből alakult hanem jelen volt előtte és vele egyszerre is jelen van. Ha figyeltek egymásra és magatokra akkor ez egy jó és tartós kapcsolat alapja! Ne hagyjátok ezt elkényelmesedni. Programok, és együtt töltött minőségi idő kell, akkor pedig ezt biztosan ezután is érezni fogjátok. Sok sikert!🤭
2022. nov. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb. egy hónapba telt, mire az előző kiszemeltembe teljesen belezúgtam.

Bár ne tettem volna...!

2022. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, örülj, hogy így alakult. Sokkal jobb, mint amikor sokáig szerelmes vagy valakibe, és nem lesz belőle semmi.
2022. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!