Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye hogy kihasznál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy kihasznál?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem valakivel (lány vagyok), szép és jó helyes,kedves minden. A lényeg hogy messszebb lakik mint én és én mentem le hozzá (itt már kicsit ferde az egész de eleve úgy szokott lenni hogy én két hetente mindenképp megyek oda). Nekem elég gyors volt ez a tempó, mert kb 1 hónapja beszéltünk így neten (meg kb mindennap videochat) (és pont nem tudtam akkor egyszer sem odamenni mert tanfolyamra jártam). Ő eleve nem akart idejönni (Budapesti vagyok) mert azt mondja eltévedne meg ilyenek, és már itt fura volt mert hát mégiscsak ő a férfi neki kene hozzam jonni stb. most oke hogy én egyszerűbben letudok de ha pont nem akkor ennyit megtehetett volna. Na mindegy. Találkoztunk elő alkalommal minden oké volt. Aztán többször mikor mentem már meg is csókolt. Bemutatott a szüleinek is meg konkrét egész családjának de félek csak kihasznál. Nagyjából 1 hónapja találkozunk amikor tudok menni (ő még mindig nem jött) és múlt alkalommal nála voltam és már csinálni akarta úgy hogy osszesen kb 2-3 hónapja ismerjuk egymást. Nekem ez gyors. Most ezen besértődött azóta más a kapcsolatunk. Együtt vagyunk de mégis ilyen semlegesnek érzem. Múltkor kérdezte hogy akkor legkozelebb csinaljuk-e. igent mondtam.....nagy butaság volt de tudom hogyha visszomndanám vége lenne. Szűz vagyok eleve en is ugy erzem megbannam hogy oda adtam magam valaki olyannak akivel nem is mukodik, ő messze lakik nem tudom érdeklem e annyira hogy ő feljöjjön mert ha majd tényleg komolyabb lenne akkor itt kene osszekoltozni. Nem állok erre készen, nem tudom kihasznál-e, es majd utána azt mondja neki ez igy nem jó a távolság miatt, meg megbanta stb.

2022. nov. 18. 07:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%

Vannak a sztoriban furcsaságok, ez tény. De úgy gondolom, ha csak kihasználna, nem mutatott volna be a családnak ennyi idő után, elvégre minek?

Viszont ha nem érzed hogy működhet, kár erre pazarolnod az időd, energiád és a szüzességed.

2022. nov. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1. Igen én is ezen gondolkodok, hogy akkor minek mutatott volna be de mégis amig nem beszéltunk errol addig jo volt a kapcsolatunk, most beszéltunk, megsértődött aztán ujra beszéltunk rola és most olyan mintha már csak ez érdekelne, es ha mondjuk szex után is ez lesz akkor (hogy ilyen icsit kozonyosek leszunk) azt en nem fogom bírni.
2022. nov. 18. 07:24
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már egy ilyennel kezdj, meg add neki oda a szüzességed. Arra nem képes, hogy egyszer meglátogasson....már az első találkozásra is nemet mondtam volna. Hol itt a kölcsönösség, hol itt az égek utánad? Bemutat a szüleinek? ÉS, de arra nem képes, hogy felutazzon hozzád....Az ilyen nálam szóba sem jöhetne semmilyen szinten....
2022. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
90%

Miért mutatta be? Mert anyuci is tudja h egy kis pocs és nem hosszútávú a kapcsolatai és vhol meghát dugni kell a jó melegbe ha a kispocsét nem akarja a hidegbe még kisebbnek mutatni.



Nagyon hulladék kifogás h eltévedne Pesten... A lány ki tud elé menni vasútnál kb 2 perc alatt megtalálja ha azt se tudja a gyerek hol van.



Szerintem hagyd ne menj hozzá egy darabig főleg ne feküdj le vele

2022. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? 12? Most komolyan nem tudom mit kell hisztizni. Főleg ingyen faszt kínál. El kell fogadni kész. Kapcsolatra meg látszik nem vagy még kész. Barátság extrákkal szerintem jó lenne. 24/N
2022. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
19%
Bemutatott a csaladjanak, igy nem gondolom hogy kihasznalna. Csak egyszeruen el van kenyelmesedve, nincs kedve elmenni
2022. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szakitsd, mert nem hajlando elmenni hozzad
2022. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

5. Nem kell minden ingyen f*Szt elfogadnia főleg nem akkor ha az szar. Te minden szar dugást elfogadsz? Eléggé szánalmas vagy...



Szerintem azért ez így nem oké és nem is kerek. Ha nincsenek meg a szex előtt a randik, a rendes ismerkedés, beszélgetés, találkozás, akkor az annyira nem jó. Főleg hogy szűz vagy. Én még várnék, nagyon erőlteti a dolgot és ez főleg neked nem oké. Ne add magad könnyen.. utána ki tudja hogy fog viselkedni. :(

2022. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
86%

Írta is h nem áll készen ezt ő érzi azé meee ingyét fax nem kell rábuknia, 24 évesen azért mert te nyomorult vagy és minden ingyen faxt elfogadsz másnak nem kell ...


Ha nem éri elsőnek és xar lesz akkor ez marad meg benne. Sokan azért csinálják mert " jajj helyes' azt elmondhatja ha szőke herceggel.kefélt....


A lány legalabb nem hulye

2022. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
9. Szuper, hogy más is így látja!:)
2022. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!