Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene kezdenem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene kezdenem egy ilyen kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Van egy parom akivel 2,5 eve vagyunk egyutt

Nem volt soha tokeletes a kapcsolatunk de attol szeretem/szerettem es megoldottuk

Most valami valtozott es mar ugy erzem hogy nem szeretnek vele lenni es nem vagyok mar erre, nincs harmadik szemely, egyszeruen csak eleg volt

Elotte is volt egy hosszu kapcsolatom es most erzem ugy hogy nem szeretnek parkapcsolatba elni,nem hianyzik ez nekem es szeretnek most egyedul lenni

Viszont emberkent nagyon szeretem es nem szeretnem megbantani, tudom, hogy hianyzona es nagyon fajdalmas lenne de ennek igy meg nem sok ertelme van

Nehezseget okoz meg az is hogy juniusig egy helyen dolgozunk es latjuk egymast minden nap

Juliusba en elkoltozok mert kaptam egy munkat amit nem akarok feladni de a parom egyetem miatt itthon marad, ez azt jelenti, hogy tavkapcsolatba elnenk ami nem mukodne

2,5 utan is ugy erzem hogy ez nem egy stabil kapcsolat, sose megyunk egyutt sehova, 2 ev alatt egyszer se hivott magaval sehova, keveset vagyunk egyutt es mostanaban alig varom hogy menjen haza

Nem azert mert varom hogy menjen mert barmit is rosszul csinalna, egyszeruen csak varom es nem tudom megmagyarazni hogy miert

20/l



2023. jan. 27. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Akármennyire is nem akarod megbántani, kénytelen leszel. Mentálisan is csak lehúz. Ha nem töltötök együtt sok időt, és ezalatt is azt várod, hogy menjen már el, akkor az nem okés. Lehet, hogy nem veszed észre, de vagy nem is tud már kiváltani belőled semmilyen boldogságérzetet, vagy ha igen, akkor is sokkal többször csak negatív érzéseket kelt benned.
2023. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha meg akarod neki mondani szépen akkor nem kell túl magyarázni és megbántani mert az igazság néha fáj..Inkább fogd rá hogy a távkapcs nem fog így működni hoszú távon es attól félsz stb vagy valami hasonlót csak szépen nem megbántva.

Vagy lehetsz egyenes is csak akkor kicsit kínosabb lesz az elválás és fájna attól függetlenül mind a kettőtöknek.

2023. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Ilyenkor a legbölcsebb, és leggerincesebb megoldás, ha őszintén megmondod neki. Én azért ezt nem nevezném a klasszikus értelemben véve megbántásnak. Előállt egy helyzet, ez van. Hosszabb távon sokkal kevésbé lenne gerinces az, ha elhitetnéd vele, hogy minden tökéletes.

Ha pedig emberileg értékeled, akkor simán lehettek még barátok.

2023. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy várj még a költözéséig, mert akkor még indokod is lesz a szakításra.
2023. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha két év alatt nem voltatok sehol együtt, akkor miben áll a kapcsolatotok? Mindenképpen mondd el neki, hogy érzel iránta, és szakítsad meg a kapcsolatot. Így tisztességes. De kicsit furcsállom, hogy 17,5 éves korod előtt is volt egy hosszú kapcsolatod. Hány évesen kezdtél fiúzni?
2023. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:

Most írtam egy másik kérds kapcsán.

A szerelemért felelőshormonok fél-két év alatt lebomlanak.Ha ez alatt az idő alatt nem erősödik meg annyira a kapcsolat, hogy kibírja ezt az érzelmi vihart, kibírja, hogy a rózsaszín felhők mögül előtünedeznek a hibák, akkor bukott a mutatvány. Tanulni kell az esetből,, és a következő kapcsolatba megpróbálni foglalkozni vele, vigyázni rá, ápolni a szerelmet.

2023. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyél vele őszinte, mindenképp fájni fog neki és neked is. Természetes hogy hiányozni fog és valószínűleg te is neki. Szerintem már ő is érzi hogy kezd leáldozni a kapcsolatotoknak. El kell engedned őt hogy mindketten tovább tudjatok lépni. Lehet ha a költözésig vársz a szakítással az egy jó indok, de addig mindketten csak szenvedtek és napról napra nő az esélye hogy megutáljátok egymást. Kínos lesz majd így a munka de szerintem jobb ha most szakítasz vele és nem megjátszod magad mellette. Ha szereted akkor megérdemli az igazságot
2023. márc. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!