Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik, hogy csak "hisztiből"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy csak "hisztiből" szakított?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mitévő legyek most. Tegnap szakított velem a barátom, holott szombat este még azt mondta szeret, és hogy jó lenne, ha vele lehetnék. Nagyon csúnyán viselkedtem vele... A szokásos aludni menős szövege az általános volt, kivéve, hogy nem írta azt, hogy szeret, de szivet rakott. Erre én csak annyit írtam vissza, hogy "jóéjt".


Na, ezután marcangolt a lelkiismeretem, és legszívesebben bocsánatot kértem volna tőle, de megsértődtem rá, vagyis inkább a hozzáállásán..


Másnap, azaz vasárnap meg jött az üzenet, hogy ő ezt nem szeretné folytatni, mert mindketten sérülünk, és hogy eltávolodtunk egymástól. Próbáltam hívni, írtam neki, bocsánatot kértem tőle, és megígértem, hogy ha elmondja mi a baj, mindenképp azon leszek, hogy javítsak rajta, de mindent csak leláttamozott, semmire nem reagált. A hívásaimat nem kinyomta, hanem hagyta kicsörögni.


Insta bioból nem vett ki engem, és facebookról sem. Messengeren is minden beállítás maradt.


Barátaim azt mondták, hogy ez nagyon hiszti gyanús, hagyjam pár napig békén, és ha tényleg érez irántam valamit, akkor keresni fog.


Még ő maga mondta nekem, hogy ő képtelen lenne szakítani, főleg írásban, ő még is csak leírta és ennyi.


De egyszerűen annyira kivagyok, második napja képtelen vagyok enni, inni is csak nagyon keveset tudok, aludni meg végképp nem tudok. Egész nap sírtam, és úgy érzem semmi nem csillapítja a fájdalmamat, egyszerűen szeretem minden porcikámmal, és nem akarom, hogy vége legyen, annyira hiányzik...



2023. jan. 30. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj, nyugodj meg. Biztos hiszti szerintem, és ahogy láttam a leírtakból nagyon szeretitek egymást, szóval minden rendben lesz. Szerintem próbáld meg személyesen megbeszélni vele a dolgokat, akkor biztos minden a helyére kerül. Ha mégis valami gáz lesz akkor nem érdemel meg. De szerintem ha minden okes, azt is meg kéne beszélgetek, hogy ilyen apróságokon nem kéne kiakadni, mert szeretitek egymást és nem kell minden pillanatban bebizonyítani. Kicsit higgyétek jobban egymásban, hisz egy pár vagytok. Bár őszintén kicsit meg lepődtem, nem gondoltam volna hogy ilyenből lehet ekkora botrányt csinálni. Kicsit még nőnötök kell egy kapcsolathoz.
2023. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden barátom azt mondja, hogy hagyjam kicsit lehiggadni, de annyira rosszul érzem magam nélküle… Barátnőm ráírt, mert neki sírtam ki, hogy mennyire szeretem és rosszul vagyok, de őt is csak leláttamozta..
2023. jan. 30. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

:( Minden rendben lesz.

Hallgasd meg a kedvenc zenéidet, nézz filmet, tereld el a gondolataidat. A sok stressz nem tesz jót, és próbálj nem annyira rá gondolni....

Aztán lesz valami, de az nem segít ha végig stresszeled/szomorkodod ezt az időt...

Sok szerncsét :)

2023. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne törd magad utána. Máskor is ilyen lesz, mert durcás a természete.
2023. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap (hétfőn) nem írtam neki semmit, ma délután leírtam mindent neki őszintén, de azt is csak leláttamozta, de mindenhol megnézi a dolgaimat, és még mindenhol bent van a megjelölésem. Kezdem már elfogadni, hogy tényleg ennyi…
2023. jan. 31. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony, szerintem is - ennyi.

Most egy ideig szomorú leszel, de jönnek még szép napok.

2023. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!