Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm azt mondja h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondja h minden rendben semmi baj, de én látom/érzem h van valami? Nem tudom h mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Szóval az van h a barátnőmmel egyik nap még tök jóba voltunk aztán egyik napról a másikra egy 180 fokos fordulat következett.

Nagyon szomorú és gyászos hangulat volt köztünk, kérdeztem h mi a baj de csak a "semmi baj" válasz jött. Eleinte elárulta h rossz érzése van és lehet h velem kapcsolatos és h adjak neki időt h megemészthesse h hogyan mondja el...

Én nagyon rosszul éreztem ez a mondat után magam, elvileg nem én vagyok a baj tehát nem csináltam semmi rosszat és nincs senki más a dologba de ezt tudom is róla h nem csinálná meg. Aztán ma megint gyászos volt a hangulat, semmi életkedve, rengeteg dolog hárul rá(tanulás, tanárok csesztetik, tesójaira vigyáz, otthon főz mos takarít, és akkor engem még nem is számoltunk h velem is kéne foglalkoznia). És nagyon sajnálom is hogy most ebben a helyzetben van de mondtam neki hogy nem az a megoldás hogy eldobjuk azt ami örömet okoz nekünk, nem az a megoldás ha nehéz a táska akkor kirakunk belőle. Elvileg ez a dolog nem rám tartozik de velem kapcsolatos tehát foggalmam sincs. Mondtam neki hogy jobb lesz álljon pozitívan a dolgokhoz, de azt mondta hogy nem lesz jobb a holnapi nap is ugyan ilyen rossz lesz. És én nagyon aggódok érte hogy mi van vele, de nem árul el semmit. Insta bio-ját is törölte. Foggalmam sincs hogy mi a baj egyrészt, másrészt hogy én mit tudnék tenni. Nem akarom elveszteni ezt a lányt, mert tényleg ilyen kedves törődő és hűséges lánnyal még nem találkoztam, számomra ő más mint az összes többi.


Bocsánat h ilyen hosszúra sikerült, remélem kapok pár tippet, tanácsot, amivek jobb lesz.



2023. febr. 5. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem depressziós.
2023. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Insta biojában mik voltak?
2023. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
95%

Minden kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció, ha számára nehezebben megy ez, akkor te próbálj egy alapot teremteni egy komolyabb beszélgetésnek. Teremts megfelelő hangulatot ehhez a beszélgetéshez, semmiféleképpen ne erőltesd, hogy erről beszéljen, ha nem akar. Nyílj meg neki, mondd el, hogy téged aggaszt ez a helyzet, ami közöttetek van jelenleg, és megvisel az, hogy nem tudod, hogy mi bántja őt. Legyél megértő és kedves.

Az is lehet, hogy családi gondok állnak a háttérben, és nehezen tud erről beszélni.

Ha a kapcsolatotok eddig jól működött akkor én nem feltételezném, hogy szakítani akar a semmiből, mondjuk ez a korotoktól is függ.

2023. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, sajnos nekem is megfordult a fejembe.


2-es: Insta biojába róla coltak alap adatok + a legjobb barátnője + én a megismerkedési dátummal.


3-as: Én próbálok vele beszélni, de folyton csak azzal jön hogy sok dogára kell készülni, de van olyan nap is amikor van valami tényleg fontos megbeszélni való és akkor félreteszi ezeket a dolgokat(kifogásokat). Én próbálok neki megnyílni de ha ő erre nem vevő mert éppen olyan helyzetben van vagy nemtudom én akkor sajnos tehetetlen vagyok.


Lehet ténlyeg hogy családi gondok, de akkor miért kapcsolatos velem, szülei mondták hogy nem lehet fiu barátod és ezért, másra nem tudok gondolni.


Én 16 ő alig 1 hónap és 15

2023. febr. 5. 21:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg mondta h semmi baj nincs, ne aggódjak majd ő megoldja, és hogy ebben csak ő tud dönteni. De engem megöl a tehetetlenség.
2023. febr. 5. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Én két dologra gondolnék ilyen helyzetben. 1. lehet hogy terhes és azon gondolkodik, hogy elvetesse-e vaagy ha ez még korai akkor 2. van egy harmadik fél a dologban. Ha depresszió lenne, akkor nem említette volna, hogy veled kapcsolatos és adj időt neki.
2023. febr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt valami buli?
2023. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem korrekt, hogy hagy gyötrődni a bizonytalanságban.

Akit becsül az ember, azzal nem packázik, nyíltan beszél.

2023. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj, hogy akár élőben, akár neten ráakadhat valami ultraperverz alak, kicsalhat tőle meztelen képeket és hasonlók...
2023. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most meg azt írta hogy "nem mondom el még" meg azt is hogy "meg tudom oldani, hidd el"


Ezek után én arra tudok tippelni hogy nem velem van a gond és nem akarja elmondani. De akkor itt jön az a dolog h elvileg velem kapcsolatos.

Én már teljesen nem értem, segítsetek kérlek!!!

2023. febr. 6. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!