Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye ez toxikus kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez toxikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

-Ha nem tetszik valami a barátnőmnek, letilt, élőben ignorál.

-Ha nem tetszik egy komment, amit írok, letörli vagy letilt.

-Ha nem vagyok csúcsformában, akkor sráchaverjaival beszél.

-Ha rossz a hangulatom, azt mondja, hogy nem szeretem, nem vagyok figyelmes, bezzeg ez meg az írogat.

-Ha megsértődik, napokig nem ír, vagy konkrétan nem ír, ha keresem nem beszél velem, csak a telefont nyomkodja.

-Sosem kezdeményez találkozót, sosem kezdeményez beszélgetést, sosem tervez programot.

-Gyakran egyszerűen nem lehet vele beszélni, se élőben, se neten, de azt sem mondja, hogy nem alkalmas, csak szimplán ignorál, csak akkor keres, mikor olyan hangulatban van.


Nekem is megvannak a hibáim, néha féltékeny vagyok, néha eléggé befordulok, máskor túlpörgök, de azért ezt csak nem érdemlem, igaz?


2023. febr. 11. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele es elvezd ki inkabb a fiatalsagod, ne rontsa el egy ilyen nő
2023. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kapcsolat halálra van ítélve.Szakíts vele,ha jót akarsz magadnak.
2023. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe hogy kihasznál. Nálam a szeretet/ szerelem nem így néz ki. Az ilyen ember nem kapcsolatba való. És én is mint előttem többen, azt mondom keress mást. Ha tudnád mennyi s milyen normális lányt találhatsz, akkor nem foglalkoznál egy ilyen vámpírral.

Tanuljátok meg:

-ha valamivel kapcsolatban kételyed merül fel beszéld meg vele

-ha üres fülekre talász engedd el, nem fog megjavulni, megváltozni, kedvesebb, törődőbb lenni

2023. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nagyon az. Én biztos szakítanék.
2023. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
100%
Menekülni.
2023. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!