Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérnék pár tanácsot. Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérnék pár tanácsot. Mi a véleményetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már évek óta tetszik nekem de fel adtak hogy nem lesz lesz semmi vele egy évvel ezelőtt egy bálba fel kért táncolni de annyi most is voltunk egy bálba együtt és fel kért de az a baj hogy jozanon nem szól hozzám de mikor ittas akkor igen. Na tehát fel kért táncolni s magához húzott nagyon közép voltunk egymáshoz izzót levegő köztünk. Meg régebb ki addolt snapen és még kérdeztem mi volt az oka nem válaszolt úgy csinált mintha meg se hallotta volna. Most megint be addoltam és vissza addolt írtam neki hogy merr addolt ki és azt írta hogy biztos unalmas dolgokat küldtem. Elég lekezelően ír vissza nekem ,pedig már örültem hogy ennyi év után észre vett.

2023. febr. 19. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
2023. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért megtanulhatnál írni, ez valami borzasztó így...
2023. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel egyetértek. Ettől a sráctól sokat már ne várj szerintem.
2023. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold es varj egy olyanra akinek tenyleg fontos vagy!
2023. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mást! Ha csak ittasan kellesz neki, amikor meg ráírsz lekezelően fogad, nem szeret téged. Hanyagold a srácot!
2023. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Két opció tudok elképzelni:

- Annyira be van tojva, hogy csak részegen mer kezdeményezni.

- Bódult állapotban a "bárki jó, csak csaj legyen" elvet követi.


Egyik se túl jó opció, a második esetében pedig én is azt javaslom, hogy engedd el.

2023. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem,hogy ebből lesz valami.
2023. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jazmin_12 ***** válasza:
100%

Tanulj meg írni, mert nem értettem a szöveg felét.


A fiút meg engedd el, mert ha csak részegen szól hozzád akkor az semmi.

2023. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!