Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetne kezelni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kezelni ezt a problémát? Mit csináljak hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a barátom túl könnyen izgalomba tud hozni. Elég kb 10-15 perc heves, nyelves csókolózás és már érzem is hogy elázott a bugyim. Őt alapvetően ez nem zavarta viszont mivel mindig ez történik azt mondta ez olyan mintha csak a sz*xre gondolnék, mintha csak arra akarnám használni. Pedig nem így van amúgy, egy csomó más programot is szervezek, egész nap is beszélgetünk, ilyesmi. Egyáltalán nem csak azon jár az eszem hogy hogyan kerüljünk ágyba, főleg hogy tényleg nagyon szeretem őt és ezt ki is mutatom. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezekkel a testi dolgokkal. Őt viszont zavarja ez a dolog ezért szeretnék tenni valamit. Hogyan lehetne ezt megoldani? Az hogy ne csókolózzunk nem opció mert ő is vágyik rá meg én is. Mit csináljak szerintetek?

Ha számít ez egy viszonylag friss kapcsolat (2 hónapja vagyunk együtt), mindkettőnknek ez az első kapcsolata és 18 évesek vagyunk.



2023. febr. 22. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen természetes dolog. Rengeteg lánnyal voltam együtt és aki nagyon kívánt mindenkivel ez történik. Barátod egy éretlen idióta, adj neki két pofont és szakíts vele. Nem veled van a baj. Engem nem hogy nem zavar de nagyon izgat, ha egy lánynak atazik a bugyija hiszen tudom, hogy kíván.
2023. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ennél jobban már csak az zavarná ezt az éretlen gyereket, ha a csókja, és az érintése nem váltana ki belőled semmilyen reakciót.

De majd rájön, ha ez bekövetkezik.

2023. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Fhú...

Dobd ki ezt a gyökeret, és keress egy kicsivel értelmesebb srácot.

2023. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
A barátod nagyon kisfiú még. A férfiak töbsége ennek örülne. Egy természetes dolog ez
2023. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell neki mondani, hogy ez van, ilyen vagy, tehát vagy elfogad így, vagy viszlát. Közben itt fogom a fejemet, hogy egy srác azon balhézik, hogy a barátnője könnyen jön izgalomba...inkább örülhetne neki.
2023. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, hogy a srácot kihasználta valami exe, és azért ilyen?
2023. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, éretlen a barátod. Más örülne neki, ha így izgalomba tud hozni. Ha továbbra is problémát csinál belőle és nem tudod vele megbeszélni ezt, akkor végső megoldás a szakítás...
2023. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

“ azt mondta ez olyan mintha csak a sz*xre gondolnék, mintha csak arra akarnám használni. ”


Ez hülye. A csókolózás az elôjáték része.

Jessza, milyen korlátolt és buta.

2023. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A gáz az hogy neki is ebben a korban állandóan a szexre kellene gondolnia

Vagy kicsi a libidója vagy téged nem kíván...

Egyik sem jó, tudom mem szeretnéd ezt hallani, de nem passzoltok...

N

2023. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak nagyon igaza van. Vagy nem illetek össze, vagy egy egyszerű gyökér, vagy mindkettő.
2023. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!