Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar velem már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem már olyan sűrűn találkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok fél éve vagyunk eggyütt és azt vettem észre hogy mostmár nem akar olyan sűrűn találkozni velem. Ez miért van?
2023. márc. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megunt
2023. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges ,de ha csak egy héten egyszer találkozunk akkor hogy tudott megunni?
2023. márc. 6. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen még tinikoromban. Mivel messze laktunk keveset találkoztunk (hetenre mi is) nem tudott bennem olyan kötődes kialakulni, viszont az élet meg zajlott, lettek fontosabb dolgok mint egy kb nemlétező barátnő. Azóta is kerülöm a tavkapcsolatot, nem az én műfajom.
2023. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pont ezért, elege lett abból, hogy alig találkoztok.:/
2023. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült miért volt ez. Egy másik csaj jött közbe neki ahová járkált. Már szakítottam vele egy hete.
2023. márc. 26. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom:(,de legalább megszabadultál egy baromtól

Hasonló sztorim van. A barátommal több mint két éve vagyunk együtt így suli közbe heti 1x talizunk mi is ha szünet van akkor nyilván többször. De mostanában észre vettem rajta hogy nem akar talizni most is le mondta, szóval félek hogy lehet velem is ez a helyzet hogy más csaj van a háttérben vagy csak valami más.

2023. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnálom. Majd végül írd le mi volt:).
2023. ápr. 10. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert túl sok időt töltöttetek együtt, ezért megunjátok egymást. Általábban így megy tönkre minden modern párkapcsolat.
2023. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!