Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás utáni tippek? (Két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni tippek? (Két hete szakítottunk), nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
2023. márc. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Én az unalmas, monoton, órákig tartó, egyedül végzett úszástól csak még jobban elkezdtem agyalni. Bar-átok. Csomó embernek nincs egy szál se. Ha mégis, találkoznak, hazamennek, és úgy kezdődik elölről a lélekevés, mintha szünetet se tartott volna.
2023. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekem2komoly szakításom v.Az egyik után elkezdtem keményen sportolni+egészségesen étkezni,amit a mai napig tartok,ennek következtében szuper egészséges vagyok,és abszolute nincsenek súlyproblémáim hosszú évtizedek óta,pedig semmi finomat nem vonok meg magamtól!A másik után viaszont durván el kezdtem pasizni,de csak sexre kellettek,önbizalom növelőnek:9 Mind2 módszer jól működött,de általánosságban a cicáim,egy izgi film,v 1reggelig tartó táncolás engem minden bajon átsegít!!
2023. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
De jól megy nektek. Nálam kicsit másképp alakult. Én mielőtt kib.sztak, heti 2x8 órát sportoltam, utána már egyet se. Beteg lettem tőle, egyszerűen ki kellett feküdnöm mint egy rossz vérhast. Semmit nem bírtam csinálni, elmenni a boltba is fájt, alig vártam hogy hazaérjek. Kimozdulásrol szó sem lehetett. Minél puhább volt az ágy, annál jobb. Minél melegebb a tea, annál jobb. Minél kevesebb dolgot csináltam fekvésen kívül, annál jobb. Betegség ez, úgy ahogy van.
2023. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!