Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szerencsém volt eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerencsém volt eddig ezzel módszerrel randikon? Nők ti ezt hogyan reagalnátok le

Figyelt kérdés

Mostanában nem igazán megy a csajozás pedig teljesen normálisan viselkedek…aztán ennek okán eszembe jutott 2 eset amikor teljesen tapló voltam és mégis bejött…az érdekelne hogy ez szimpla mázli volt vagy így hirtelen hagynátok ti is ha úgy van.


1., tetszetik a férfi te is neki, ennyit tudtok, majd elhív randira a srác, és ahogy talalkoztok ezt mondja “na mivan mikor csókolsz már meg, és hirtelen ő lekap…na ez volt az első és anno sikerült össze is jönni.


2., szórakozó helyen csak úgy melléd ül egy srác…majd kicsit erőszakosan, ahol nem lát senki el kezd ott alul simogatni na ez volt a második ami ilyen simán össze jött.


Szerintetek ez full csak szerencse volt…amúgy legtöbb esetben pofont kaptam volna, csak mert mostanában így leszarnak olyan természetesnek veszik a dicsérgetem őket vagy nem is tudom…lehet az a baj hogy már nem vagyok olyan paraszt ?


2023. márc. 10. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

“na mivan mikor csókolsz már meg, és hirtelen ő lekap" - Ez nem parasztság, hanem magas önbizalomra utal, ami a legtöbb csajnak szimpi.

"szórakozó helyen csak úgy melléd ül egy srác" - Itt pedig a szórakozóhely volt a lényeg, ittas volt a csaj.


Ennek semmi köze a "parasztsághoz", hiszen rég pofán vágtak volna, ha tényleg az lennél, egyszerűen jót mondtál jó pillanatban.

2023. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
#1 Hozzáteszem, mindkét esetben (de főleg az elsőnél) az is kellett a sikerhez, hogy tetszél a lánynak.
2023. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem bunkónak kell lenni, a lányok a határozottságot szeretik.
2023. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig mindkettő elég paraszt dolog, a másodiknál konkrétan megütöttelek volna a lány helyében.
2023. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kellettek ide a csajok is, hogy elég könnyűvérűek legyenek, főként a második.
2023. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
#2 Meg van az a pia mennyiség, amitől jópofának tűnhet...
2023. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal valszeg te is szimpatikus voltál a csajnak és/vagy ő is kívánta a csókot.

Másodszor, mivel szórakozóhely, kissé ittas állapotban elnéző volt a csajszi (lehet azt se tudta mi történik vele).

2023. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A második óriási bunkóság, de egy szórakozóhelyen vannak ilyen lányok.
2023. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első eset még úgy ahogy oké,de a másik az nagyon paraszt dolog és örülj,hogy nem pofozott fel a csaj.
2023. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A második…jó mondjuk az első is elég könnyű vérű volt. Főleg a második az már rángatott be ezután a női WC hogy le kezeljen (nyilván nem az igényem már csak…de most egy ilyen is jól jönne):d
2023. márc. 11. 02:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!