Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exbarátnőmet eljegyezték.. Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőmet eljegyezték.. Ti hogyan reagálnátok(/reagáltatok)?

Figyelt kérdés

Előzmény:Nagyon szerettem őt, ő volt az első barátnőm.. nagyon megbíztam benne. 3 évig voltunk együtt... rengeteg közös és új élmény.


Miután szakítottunk (2020) ő talált magának fiút, szinte rögtön. Emiatt ki is borultam rendesen anno... sőt mi több még beszélgettünk.. ez megmaradt köztünk. Azt mondta szeretne barátom maradni. De valahogy az összes beszélgetés abba az irányba ment hogy milyen boldog ő most.. mennyire jó neki az új párja. Eleinte folytattam vele ezeket a beszélgetéseket.. de a végén teljesen összeomlottam.

Később azt is megtudtam közös barátunktól hogy elvileg még szakítás előtt ő már beszélgetett/ismerkedett ezzel a sráccal.

Az utóbbi napokban (2 évvel a leírtak után) meg szintén valami ismerősöm egy beszélgetés alatt ami a kapcsolatokról szólt meg régi ismerősökről.. gondolt egyet bedobta hogy " jaaah am az exedet is eljegyezték.. tudtad?"

Én azt hittem már rég megemésztettem ezt...de ettől valahogy megint elfogtak a rossz érzések. Harag, szomorúság, féltékenység egyvelege.. Ti hogy reagálnátok..van hasonló tapasztalat?



2022. nov. 25. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sohasem érdekelt hogy mi van az exeimmel. Felőlem akár fel is fordulhat, meg is házasodhat, teljes mértékben hidegen hagy.
2022. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
egoegoegoegoego. Meg fog ölni ha nem eszesedsz meg
2022. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sz.rd le. Eleinte engem is bosszantott, de mostmár egyáltalán nem tud érdekelni más élete.
2022. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálj neki
2022. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy a hülye hogy barátkoztál vele, mindig szenvedés a vége
2022. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Én olyan típus vagyok, hogy válogatott módszerekkel öltem volna meg a lányt is, a fickót is. Hidd el, olyan düh tombolt bennem, hogy gyakran véresre vertem az öklömet... Aztán egyszer elmúlt. De kellett hozzá 1-2 év.
2022. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2-es a szövegemből mi volt ego? az hogy nagyon szerettem.. majd később megtudtam hogy eljegyezték és feltörtek az érzések.. melyik része egoista a szövegemnek?
2022. nov. 25. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolt, hogy az egódnak fáj, szerintem.
2022. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti hogyan reagálnátok?


Sehogy, Ördög vigye!

Az adja rá a kabátot is utoljára!


Egyetlen exemmel sem beszéltem soha egyetlen szót sem a szakítás után, mert nálam nem egyszerű odáig eljutni,hogy szakítsak valakivel, velem pedig még sosem szakított egy lány sem! Akkor csak nem lehetek annyira szar hapsi!

Vagyok lassan negyven éves volt négy barátnőm eddig életembe, de udvarolni vagy háromszor ennyinek udvaroltam.

A legrövidebb kapcsolatom két hónap volt, a leghosszabb 17 év.

Még mindíg nem nősültem meg, de két év múlva remélem meg fogok a jelenlegi asszonykámmal!

2022. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 9-es Köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 30. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!