Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Esetleg ha volt már benne részetek,kicsit mesélnétek róla?

2023. márc. 19. 11:39
1 2 3
 21/25 NTBS ***** válasza:
57%
Ha a feleknek megfelelő, működik.
2023. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
15%
17-es: beírsz B+ 40 pluszosan a tini párkapcsolatok kategóriába, hogy ez milyen klassz, hogy neked megengedte a pasid, hogy mással dugj. Azt nem írtad, hogy te is megengedted volna-e neki, és azt is ilyen természetesnek vetted volna a nyitott kapcsolatok konferencia után (lol), meg azt, hogy tiniként végképp másképp működik a dolog. A tinik szerelmesek, de gyorsan elmúlik, szerelmesek lesznek másba és így tovább. Életemben nem hallottam tini nyitott kapcsolatról, már ha azt nem nevezzük annak, hogy a csaj részegen még valakit leszopott a buliban, a másik meg alaposan megdugta a barátnője barátnőjét.
2023. márc. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy nyilván csak úgy oké, hogy mindkét fél így akarja, szerintem is erősen korosztályfüggő, hogy mennyire tud működőképes lenni. Egy harmincas párnál, akiknek kisgyerekei vannak, és mindkét féltől közel 100%-os érzelmi (és fizikai) jelenlétre van szükség a családban, szerintem nehezen fér bele még a szülőknek 1-2 szeretőt tartani, nevelni a gyerekeket, fenntartani a háztartást, stb. Viszont hosszú házasságban mondjuk 50 felett, ha valakik így szeretnék kicsit felturbózni a szexuális életüket, akkor hajrá. Nekem személyesen egyik életszakaszban sem lenne szerintem megfelelő, mert elég féltékeny és hűséges típus vagyok, és néha egy embernek is nehéznek érzem, hogy ott legyek érzelmi támasznak, nemhogy többnek, de el tudom képzelni, hogy másoknak meg tökre ez a megfelelő életstílus.
2023. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem elég vicces a nyitott kapcsolatnál, hogy mindenki a "magas fokú érzelmi érettségről" értekezik, ami "ehhez a típusú kapcsolathoz elengedhetetlen".


MUHAHAHA


Hol beszélünk érzelmi ÉRETTSÉGRŐL, amikor a kapcsolatnak az a lényege, hogy képtelenek tartós és hűséges kötődést kialakítani egymás iránt? Aki képtelen kontrollálni a vágyait és felhúzva tartani a sliccét vagy zárva a lábait, pont hogy magas fokú érzelmi instabilitással rendelkezik.

2023. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszú távon nyitott kapcsolatot szeretnél, ahhoz szerintem is nagyon mély szeretet és bizalom szükséges, és tizenévesen a legtöbb embernek nincs meg az az érettsége, ami alkalmassá tenné ilyesmire. A nyitott kapcsolat egyébként sem való mindenkinek, sokan egyszerűen nem bírják elviselni a gondolatát sem annak, hogy a barátjuk/barátnőjük mással van.

Ha viszont kísérletezni szeretnél, és nyomás meg komolyság nélkül kipróbálni, akkor szerintem ideális korban vagy hozzá, és szerintem vágj bele nyugodtan, értékes tapasztalat lehet.

Néhány "szabályt" viszont mindenképpen beszéljetek meg, hogy működjön. Például, hogy a többiekkel meddig mentek el, lehet-e ismételni, mennyire beszéltek a másik párotokról, stb.

Sok sikert

2023. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!