Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyek kevésbé féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek vannak fiú ismerősei, és tudom hogy engem szeret, de mégis eléggé féltékeny vagyok rájuk. Ezen hogyan változtassak?

2023. márc. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy, jogosan vagy az. Egy nőnek 3 férfi barátja lehet maximum, az atya, a fiú és a szentlélek.
2023. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha valamennyire féltékeny vagy, csak ne vidd túlzásba, mert az rossz hatással lehet és lesz a kapcsolatotokra.
2023. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy megismertem a fiú haverokat személyesen, onnantól pedig full megnyugodtam.
2023. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mármint ki szeret téged? A barátnőd vagy a fiú ismerősei?
2023. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Önbizalom. A madár se abban bízik, hogyha rászáll az ágra nem törik le. Hanem abban, hogyha le is törik el tud repülni. Remélem érted mire gondolok.
2023. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem, az tényleg sokat segít, ha megismered őket személyesen, és elkezded őket emberként, személyiségként ismerni, nem csak nevekként, akik “veszélyt jelenthetnek” rád.

Amikor az én párom megy olyan társaságba, ahol vannak lányok, akkor mindig arra gondolok, hogy lehet, hogy vannak ott viccesebb, okosabb vagy szebb lányok, mint én, de ő velem van, engem szeret, az én okosságom, szépségem és humorom ragadta meg, neki pont az tetszik, ami én vagyok. És én is, amikor más fiúkkal lógok, nem gondolok rájuk “úgy”, el sem tudom képzelni, hogy bármelyikükre lecseréljem a páromat.

2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!