Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha úgy érzem más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem más jön be?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal 2,5 éves vagyok egyutt.Soha nem olyan volt olyan cuki kapcsolatunk hanem ez az allandoan cseszegetjük egymást beszólogatunk stb.

Mivel osztálytársam ezert minden nap talizunk ami tok jó.De úgy érzem egyátalán nem becsül meg. Szokásosnak veszi h en vagyok. Alig torodik velem.

Megismertem egy masik fiut tudja hogy van barátom. De ő sokkal kedvesebb meghallgat ha mondok egy viccet nevet velem es nem “kussoltat el”

Mivel meg van egy évem a suliban azt elég kellemelten lenne így eltölteni a baratommal h szakitanánk.

Valamiert annyira kotodom hozza h barmikor meg tudod neki bocsájtani. De erzem h mar nem vagyok mellete annyira boldog mint régen.

Mit tanácsoltok?



2023. ápr. 7. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Van hogy az ember egyszerre 2-be is szerelmes. Szerintem azzal járj, akivel jól érzed magad. Nem jó szakítani, de inkább most tanácsosabb. A lényeg, hogy azzal járj, aki jobban megért, és jó neked mellette.
2023. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
1-est adom. Beszéld meg a régi barátoddal, hogy te mit gondolsz a barátságotokról (vagy nevezzük bárhogy) és hogy szerinted ez így nem fog működni.
2023. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én először a jelenlegi kapcsolat javításán dolgoznék, hátha egy-két beszélgetés javít valamit. Az biztos, hogyha bármikor meg tudsz neki bocsájtani, akkor igazán szereted őt, a másik srácnak pedig csak szimpi néhány tulajdonsága.
2023. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
#1 Biológiailag nem lehetséges egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni. Tetszésnél ez lehetséges, de szerelemnél nem.
2023. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Ribi vagy, ha más fiúval is beszélsz mellette.
2023. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat 5-os

Attól h beszelek valakivel attol miert lennek ribi?

2023. ápr. 7. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Mert az a valaki simán ágyba bújna veled, ha lenne rá lehetősége
2023. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es: ő nem szerelmes ebbe a fiúba! Szerintem szakítsál!
2023. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!