Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tegyek? Nagyon hülyén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Nagyon hülyén érzem magam...

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül kezdtünk el beszélgetni egy lánnyal instagramon, akivel napról napra egyre szimpibbnek tűntünk egymásnak. Szóba került már a talizás ötlete is, amikor kaptam egy nem várt "pofont". Nekem tetszik a lány alakja, arca és személyisége is, de édesanyám és az öcsém szerint az arca nem túl szép. Előbbi jóval óvatosabban, utóbbi elég durván fogalmazott. Azóta picit másként látom őt, pedig előtte nagyon tetszett. Mintha tudat alatt hatottak volna rám a kritikus szavak, amiket mondtak. A barátaim nagyon támogatóak voltak, mert bár nekik sem jött be túlzottan a csaj arca, mégis arra bíztattak, hogy lépjek felé komolyabban, ha nekem tetszik. Viszont a családtagjaim véleményével együtt már elgondolkodtam rajta, hogy érdemes-e vele folytatnom.:(

Szerintetek mit tegyek?

19F (A lány 20 éves, nem volt még kapcsolata. Felmerült bennem, hogy talán azért, amit mondtak...)



2021. júl. 11. 20:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És elnézést a hosszú bevezetőért!
2021. júl. 11. 20:04
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha szimpatikus a lány személyisége, akkor az arca lesz az utolsó, aminek el kéne hogy bizonytalanítson. Nem a családodnak, a barátaidnak választasz párt, hanem magadnak.
2021. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Kíméld meg a lányt magadtól, légy szíves!
2021. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ!:)

#3 Kifejtenéd, hogy miért?

2021. júl. 11. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk tényleg gáz, hogy ennyire befolyásolható vagy :D

Tudom, full normális választ adtam (#2 vagyok) és nem is az a cél, hogy most megbántsalak.

Dee a lányok nem akarnak olyan palit, akinek az anyukája azt mondja, hogy piros, akkor az már nem sárgának látja a dolgot, hanem pirosnak. Kicsit szedd össze magad, ne hagyd, hogy mások befolyásolják a döntéseidet, a szemléletedet.

2021. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem hagyom magam befolyásolni, vagyis tudatosan nem. "Meg is védtem" előttük a lány, hogy szerintem szép. Az az igazság, hogy döbbenten vettem észre magamon, hogy annyira már nem kelti fel a vágyaimat az egyik képe, mint az őt ért vélemények előtt. Vagyis nem tudatosan kezdtem távolodni tőle.
2021. júl. 11. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Csak úgy kíváncsiságból, volt már barátnőd? (Gondolom nem...)

Mocsok egy családod van, végre ismerkednél erre azonnal fikázzák szerencsétlen lányt, te meg annyira befolyásolható vagy hogy rögtön menekülnél.

Tanulj ebből a szituációból, többé ne kösd az orrukra hogy kivel ismerkedsz amíg nem lesz komoly a dolog (több hónapni járás).

Szerintem találkozz a lánnyal de ne beszélj a családodnak róla, nem mindenki fotogén, lehet hogy élőben nagyon bejön az arca.

2021. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 Volt már barátnőm, kettő is.

A "mocsok család" kijelentéseden kívül mindenben igazad van.:)

2021. júl. 11. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a te saját döntésed, senki másé!
2021. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, hogy miért tartják csúnyának az arcát?
2021. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!