Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rá hajtsak úgy is hogy tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá hajtsak úgy is hogy tudom hogy van barátja ?

Figyelt kérdés

5 éve is bejöttem neki és most is. Csak kicsit fél tőlem mert olyan rossz fiús alkatom/kisugárzásom van…taperáltam…hagyta is magát ha meg pusziltam azt is de így érzem hogy kicsit fél is tőlem. Pedig amúgy egyáltalán nem olyan vagyok (persze egy kicsit azért van bennem egy fajta vadság…de az mindenkiben van szerintem)


Na most van egy egy pasija..az a tipikus egyetemista, 50 kilós, ilyen tápos vagy mit írják róla…ilyen milliómos kis pöcs. Persze biztos vannak jó tulajdonságai…de így kb ennyit tudok róla.


Azon gondolkodtam hogy így óvatosan azért én fel szedném…most ha a barátjával akarna maradni az sem lenne baj…csak így gondolkodók rajta.


Tudom hogy be jövök neki..akár így vele alkalmi is mehetne mert ő is kivált belőlem érzéseket (inkább szexuális) jellegét tekintve..de ha komolyra fordulna a dolog az sem lenne baj..mert amúgy a természete is tetszik.


2023. ápr. 14. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha téged kedvelne, valszeg veled lenne. Szerintem hagyd. Ne rondíts bele más kapcsolatába.
2023. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hungarikum_202 ***** válasza:
83%
xD
2023. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem meg erőszakolni akarom :d az ő véleménye is elég sokat számít
2023. ápr. 14. 22:42
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne!!!
2023. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Roppant visszataszító amit itt leírtál magadról. Hagyd hogy a lány azzal legyen akivel akar, ne rondíts bele mert valószínűleg nem véletlen, hogy nem téged választott
2023. ápr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Azt írd, hogy r ibanc? Akkor mindent bele! Ha pedig normális csaj és megvan a pasijával hagyd békén.
2023. ápr. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Pfhu, ekkora egy türhő parasztot mint te komám, rég nem láttam.
2023. ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Az a kis p*cs sokkal jobb ember nálad, már csak annyiból kiindulva, hogy nem akar foglalt csajokat felszedni. Nem téged választott, el kéne fogadni.
2023. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálhatod, csak aztán ne csodálkozz, ha bukás lesz a vége.
2023. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tehát szóval azért jobb ember nálam mert egyetemista :'D? Érdekes egy logika...lehet hogy egy szemét g..ci ettől függetlenül.
2023. ápr. 15. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!