Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rá hajtsak úgy is hogy tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá hajtsak úgy is hogy tudom hogy van barátja ?

Figyelt kérdés

5 éve is bejöttem neki és most is. Csak kicsit fél tőlem mert olyan rossz fiús alkatom/kisugárzásom van…taperáltam…hagyta is magát ha meg pusziltam azt is de így érzem hogy kicsit fél is tőlem. Pedig amúgy egyáltalán nem olyan vagyok (persze egy kicsit azért van bennem egy fajta vadság…de az mindenkiben van szerintem)


Na most van egy egy pasija..az a tipikus egyetemista, 50 kilós, ilyen tápos vagy mit írják róla…ilyen milliómos kis pöcs. Persze biztos vannak jó tulajdonságai…de így kb ennyit tudok róla.


Azon gondolkodtam hogy így óvatosan azért én fel szedném…most ha a barátjával akarna maradni az sem lenne baj…csak így gondolkodók rajta.


Tudom hogy be jövök neki..akár így vele alkalmi is mehetne mert ő is kivált belőlem érzéseket (inkább szexuális) jellegét tekintve..de ha komolyra fordulna a dolog az sem lenne baj..mert amúgy a természete is tetszik.


2023. ápr. 14. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért jobb ember, de amúgy senki se írta hogy ezért lenne jobb :D viszont az alapján amit leírtál magadról, amilyennek állítod magad és hogy egy olyan lányra akarnál ráhajtani akinek kapcsolata van, háát..
2023. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
#11 Támogatom. Nem azért jobb ember, mert egyetemista, hanem mert valszeg nem olyan, mint amilyennek te leírtad magad.
2023. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

"12 A kérdező kommentje:

Hát nyilván nem meg erőszakolni akarom :d az ő véleménye is elég sokat számít"

Van véleménye. Nem veled van.

2023. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom, miért ne hajthatnék rá valakire, aki nincsen férjnél. Van barátja, kit érdekel?

Lehet, hogy én leszek a következő barátja, és miattam szakít a barátjával, mert én jobb vagyok. Sőt, lehet, hogy én leszek a férje...

Az, hogy ráhajtok valakire, nem jelent erőszakoskodást, csak egy versenyhelyzet, amiben győz a jobb.

2023. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog nem nyerő tesó
2023. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#14 kiváncsi lennék ezt a szöveget tolnád-e amikor a te csajodat viszik így el
2023. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!