Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15 éves lány és 22 éves férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 22 éves férfi kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Mennyire komolyan vehető egy ilyen kapcsolat, lehet jövője? Vagy csak kihasználják a lányt?

2023. ápr. 21. 21:38
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
14%
Működhet, ha a csajszi érettebb a többi 15 évesnél.
2023. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Nonameboi ***** válasza:
24%
Ha te úgy érzed így is müködik, és ö is így gondolja, akkor simán. Csak mivel te már elmúltál 18 és ö nem, óvatosnak kell lenned, érettnek.
2023. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Nonameboi ***** válasza:
60%
mármint annak kell érettnek lennie, aki a 22, nem fogalmaztam jól, mintha rólad beszéltem volna, bocsi ,:D
2023. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem lesz jövője, a srác biztos azért jön össze vele, mert nincs más csaj, és lúzer is, mivel nem tud ismerkedni korabelivel :D
2023. ápr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

A 15 éves lány még csak épp hogy kijött az általános iskolából, a 22 éves pedig legtöbb esetben már a jövője építése felé tesz apróbb-nagyobb lépéseket.

Számomra 17 évesen elképzelhetetlen, hogy egy 24 éves fiúval legyek együtt. Ez a 7 év korkülönbség rengeteg nézeteltérést, egyéb gondot szülhet.

Az ember egy év alatt is borzasztóan sokat változhat, nem hogy 7 év alatt. Számomra ez egy abszolút nem.

2023. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon sok dologtól függ. Természetesen van kivétel, de az esetek többségében egy ilyen felállás nem szokott sokáig tartani. Egyszerűen más élethelyzet, más világlátás, van egy nagyobb szakadék. Arról nem is beszélve, hogy pont az előbb említett okok miatt a srácok gyakran csak lefektetik a sokkal fiatalabb csajt. Én nem mennék bele ilyesmibe.
2023. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb esetben ez nem működik. Egy 25 és egy 32 éves között még működhet, de így ez nem.
2023. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha te, kérdező kívülálló vagy, majd meséld el, hogy működött-e a kapcsolat!
2023. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ilyen fiatalon csak olyan 22 évessel lenne esetleg érdemes összejönni, akinek nem volt nagyon max. 1-2 barátnője, mert a tapasztalatságát, az előnyét, hogy ő tulajdonképpen már ismeri elég jól a korosztályodat kihasználhatja és ezt egy korodbeli fiatal, aki tulajdonképpen csak most kezdte az életet nem feltétlenül fogja ezt észrevenni, főleg ha még direkt kedves is vele az illető, hogy elhitesse vele szereti, stb., közben meg csak lefektetni akarja. Érdemesebb egy 15 éves lánynak egy korabelivel összejönnie, tehát inkább 15-18 éveseknél keresgéljen, mert ők még kiszámíthatóbbak, ők inkább ha csak lefektetni akarnak rámenősek lesznek, erőltetni fogják a szexet, stb.
2023. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kívülálló vagyok, a lány általános iskolás még egyébként, és 13 éves kora óta vannak együtt. És a lány külsőre elég kislányos, ha számít ez valamit

2023. ápr. 23. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!