Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasimat össze akarom hozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat össze akarom hozni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Volt pár ügyem fiúval és előbb utóbb valahogy mindig beszélgetni kezdtek a barátnőmmel és hát..beleszerettek/megkedvelték rövid idő után.

Gyönyörű lány és a személyisége is tökéletes,ugyanúgy mint a barátomnak.

Ugyanaz az érdeklődési körük.

Főképp ezért tudom elképzelni őket.

Nagyon szeretem mintkettőjüket és semelyiküket nem akarom elveszíteni.

Meg hát nagyon engedékeny fajta vagyok és engedem hogy a barátom mással lefeküdjön(én nem vagyok hajlandó ezt csinálni viszont,még hulla részegen se),pedig ő mondta hogy nem szeretné,de az ösztönök azok ösztönök,ő pedig egy bomba nő.Hülye lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget.Pont ugyanez fordítva.

A ballagásomon fognak elsőre találkozni és valahogy bennem van ez...


Szerintetek ez normális?Mert már mondták,hogy ez nem az..



2023. ápr. 26. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez nem normális.


Ez nem egy egészséges, konszenzuson alapuló nyitott kapcsolat, - mert van olyan is - hanem egy manipulatív, akaratgyenge hímringyó meg egy szolgálatkész lábtörlő vergődése. Kihasználnak te meg hagyod.

2023. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Alapból tetszene az ötleted, de félő hogy gyorsan nem lesz rád szükség.

Pedig oly kedves teremtés vagy.

2023. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

"Gyönyörű lány és a személyisége is tökéletes,ugyanúgy mint a barátomnak."


F*szt, a barátod személyisége nem tökéletes, a barátnőd meg valszeg könnyebben dugható.

2023. ápr. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

"F*szt, a barátod személyisége nem tökéletes, a barátnőd meg valszeg könnyebben dugható."


Gondolom már kitervelték egymás között, aztán megpróbálják beadagolni a kérdezőnek, hogy kvázi szívességet tesznek neki azzal, hogy a jellemtelen görény félred.g, őt meg biztos pontként megtartja lelki szemetesnek. x)

2023. ápr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Szóval konkrétan ott tartunk, hogy a barátod igazából normális ember, nem akar megcsalni, te viszont minden áron meg akarod dugatni vele a húgodat? Vagy én értem rosszul?
2023. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked egy ilyen fetished van, ami nehany ferfinak, lenyeg hogy a parjukat szeretik nezni ahogy megdug/megdugja valaki mast/mas.


Vagy pedig te nem vonzodsz annyira a pasidhoz hogy ez zavarjon.

2023. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék a párommal.Ha normális kapcsolatban van valaki akkor eszébe se jut,hogy a barátnője dugjon a párjával.Ez nagyon nem normális.
2023. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma is tanultam valamit.
2023. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy
2023. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod őket összehozni?
2023. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!