Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasimat össze akarom hozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat össze akarom hozni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Volt pár ügyem fiúval és előbb utóbb valahogy mindig beszélgetni kezdtek a barátnőmmel és hát..beleszerettek/megkedvelték rövid idő után.

Gyönyörű lány és a személyisége is tökéletes,ugyanúgy mint a barátomnak.

Ugyanaz az érdeklődési körük.

Főképp ezért tudom elképzelni őket.

Nagyon szeretem mintkettőjüket és semelyiküket nem akarom elveszíteni.

Meg hát nagyon engedékeny fajta vagyok és engedem hogy a barátom mással lefeküdjön(én nem vagyok hajlandó ezt csinálni viszont,még hulla részegen se),pedig ő mondta hogy nem szeretné,de az ösztönök azok ösztönök,ő pedig egy bomba nő.Hülye lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget.Pont ugyanez fordítva.

A ballagásomon fognak elsőre találkozni és valahogy bennem van ez...


Szerintetek ez normális?Mert már mondták,hogy ez nem az..



2023. ápr. 26. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell összehozni őket. Már rég dugnak, csak te nem tudod, mert hülyének néznek téged, amire úgy tűnik, hogy jó okuk van. Tévhitben élsz, ha azt hiszed, hogy a te engedélyed kell nekik ehhez xD
2023. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Honapok ota dugja..
2023. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Összehozhatod őket nyugodtan. Tekintve, hogy ő gond nélkül megcsal, te meg ezt hagyod, ez úgysem igaz szerelem...
2023. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az indíték, hogy ezt tegyed?
2023. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Megint vajúdtak a hegyek és egeret szültek...

Kíváncsi lennék hány tagú bizottság szüli ezeket az erőltetett kérdéseket, amiknek semmi köze a valósághoz. 😂

2023. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A barátnőm mérföldekre lakik innen,a barátommal szinte napi szinten találkozok,órákig beszélgetünk,amúgy mindent megteszünk egymásért

Beszéltem erről barátnőmmel.Valószínűleg az a legnagyobb baj,hogy annyira magam elé helyezem a szeretteim jó lété,hogy ilyenre 'vetemedek'

Meg hogy traumatikusan hatott rám az,hogy körülöttem egy férfi,srác,férj sem maradt hűséges a párjához,nem hogy elmondják a problémát

2023. máj. 3. 20:51
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
Ühüm. Aham. Ja.
2023. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Teged kellene jol megdugnia valakinek..
2023. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek nem kéne így lennie.
2023. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!