Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az egyik lány osztálytársammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány osztálytársammal mindig ugyanazzal a busszal megyünk haza. Baráti a viszonyunk, de hogyan lehetnénk ennél több? Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Az idei iskolai évben költözött a városnak erre a részére, tehát az idei buszozások alatt ismertem meg jobban és szerettem bele. Korábban nem sokat beszéltünk. Minden nap együtt megyünk haza, ez kb. 25-30 perces út, tehát lenne alkalmam. Félek az elutasítástól, és hogy mi lesz utána, a jelenlegi baráti viszonyunk megmaradhat, vagy megutál? Van még egy évem hátra a suliból ezért nem kell sietnem. Igazából bátorítás kéne, mert nem merek vele erről beszélni, mindig halasztom. Nem akarom úgy befejezni az iskolát hogy meg se próbáltam, de nincs bátorságom.

Én rajta nem látok "jeleket", de igazából fogalmam nincs mit kéne néznem.

17/f



2023. máj. 2. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy kávéra vagy egy jaffa szörpre! Aztán meglátod.
2023. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jeleket úgy kereshetsz, hogy mostantól szándékosan kerüld a társaságát, és hogy ekkor ő odamegy-e tehozzád.

Ha ő is keresi a társaságodat, akkor hívd el valamikor legalább egy sétára, vagy akár kávézni, pizzázni, vagy csak úgy a városban nézelődni, kóvályogni.

2023. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nonameboi ***** válasza:
100%

Online megvan neked? Akár ott is tudtok beszélni.

Ne stresszeld túl magad ezen, hícd el valahova egy programra, ahol ketten vagytok, de csak mint barátok. Ha élvezte, hívd el megint máshova, és szép lassan kialakulgat akkor valami.

2023. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én egyvalamit nem értek. Ha barátias viszonyban vagy vele, akkor a buszon miért nem mersz vele beszélni? Vagy milyen viszonyban vagytok pontosan?
2023. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttál bármi arra utaló jelet, hogy te is tetszel neki? Mert ha nem, akkor a barátságodat kockáztatod egy randira hívással.
2023. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbálj egy burkolt célzást, és ha veszi, hívd el normálisan(burkolatlanul)
2023. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!