Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor ez csak barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez csak barátság vagy többet akar?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy múlthéten voltunk osztálykiránduláson. Ott nagyon jóba lettem egy fiú osztálytársammal. Nagyon aranyos volt, mert vettem vizet és ő vitte el a szállodáig, átadta nekem a helyét és állt, felrakta és levette a bőröndöm a polcra/polcról, lehívott billiárdozni. A suliban is együtt voltunk. Odajött hozzám szünetekben hétfőtől egészen máig. Írni is írunk a kirándulás óta. Ma pedig olyan történt, ami nagyon megmosolyogtatott. Én egy órával későbbig maradtam a suliban. Arra végzek és látom hogy vár kint. Pedig semmi nem volt megbeszélve. Elkísért a buszomig, ott is várt velem. De most például beszélgettünk és tagadta hogy akarna valamit. Meg olyant is említett, hogy volt már 3 lány legjobb barátja és az anyukája mind cikizte hogy "uuuu lányok és biztos több is van közöttetek". Aztán próbáltam elviccelni és rákérdeztem hogy "na és közöttünk több van?" Ő pedig rávágta hogy "nem. Egyszerűen nem". Ez nagyon rosszul esett mert tényleg kezdtem elhinni hogy még lehet valami közöttünk. Nagyon rendes srác, épp ezért nem tudom eldönteni mit szeretne. Tudom nem láttok bele a fejébe, de véleményetek van, arra lennék kíváncsi.

A válaszokat előre is köszönöm.



2023. máj. 18. 02:49
A kérdező szavazást indított:
Csak barátság
Többet szeretne
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg többet szeretne, csak valahogy nincs elég önbizalma a szemedbe mondani, inkább tettekkel igazolja. Legalábbis szerintem.
2023. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet szeretne.
2023. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Össze vagyok zavarodva. Azt mondta hogy zavarja, hogy az anyukája minden lány legjobb barátjával össze akarta hozni. Mi van ha én vagyok az új legjobb barátnő jelölt? Mondta hogy csinos vagyok meg minden, de ha azt mondta hogy nem akar tőlem semmit az egy elég erős jelzés, nem? És tényleg nagyon rendes srác úgyhogy kétlem, hogy kivételes bánásmódban részesülök
2023. máj. 18. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nehéz mit mondani. Lehet csak túl óvatos veled és közben többet akarna, lehet tényleg nem szeretne komolyat, nem lehet tudni. Amúgy meg ha ő is szimpi neked, akkor próbálhatsz óvatosan közeledni és nyitni felé, és majd alakul valahogy.
2023. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem mernék ezután. Próbáltam már. Ő írta hogy: anyukám már 3 lánynál kérdezgette hogy több e mint barátság. Olyan nagyon idegesítő. Én pedig megírtam hogy: és? Ez több mint barátság?😏" És ő azt írta vissza hogy "nem. Egyszerűen nem". Rendesen mintha hasba vágtak volna. Másrészt pedig akkor nem tudom hogy hova tegyem a hirtelen közeledését, meg az ilyen úriember lépéseit, hogy vinné mindenem, hogy ne emeljek. Vár rám fél órát, sétál velem 20 percet a buszomig. Ott is vár velem fél órát. És utána még 3 km-t haza kellett sétáljon.

Ez az egész valahogy nem áll össze

2023. máj. 18. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem elég érett, hogy nyisson. Nem tudja, hogy hogyan is kellene még jobban közeledni, hogy ez hogyan is működik. Tart attól, hogy elront valamit, hogy ügyetlen, stb.

Amit leírtál, arról tudósít, hogy tetszel neki, jó nevelést kapott, tisztel, de még ezen a téren gátlásos. Téged szemelt ki, sok időt fordít rád. Ez nem csak baráti vonzódás.

Ugyanis az felszínesebb, másféle kötődés.

Ne sürgesd, tartsd meg a barátságot. Bármi lehet. De ne gyötrődj. Csináljatok közös programokat.

Lehet, hogy az anyukája megjegyzései miatt is gátlásos.

Légy laza, barátságos, fogadd el a figyelmességeit, el ne utasítasd, ha rlőre enged, ha segít cipelni, ha rád adja a kabátot, stb.

Annyi a bunkó, neveletlen fiatalember, hogy lehet, hogy nem nagyon fogsz hasonlóval találkozni. Becsüld meg ezt a barátsgot.

2023. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Mi újság feléd kedves kérdező?
2023. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!