Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszer csak többet kezdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak többet kezdtem érezni barátságnál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb 3 éve ismerem a lányt és kb 1 éve kezdtem el többet érezni, de még mondtam el neki

én 17f, ő 20l



2018. jún. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyors, kevésbé fájdalmas út: Hanyagold amennyire tudod, próbálj kiszeretni belőle.


Lassú, fájdslmas út: Próbálkozz nálakb 95% valószínűséggel el fog utasítani, utána már nem lesz olyan jó a barátságotok, de persze még reménykedni fogsz abban, hogy viszonozni fogja a szerelmedet, akár hónapokig.

2018. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%
így kell pozitívan gondolkodni #1 :D
2018. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Inkább csak reálisan :)
2018. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj első de ez nem reális hanem negatív. Persze mindnekinek lehet más véleménye.

Szerintem egy próbát mindenképp megér, ami nagyon fontos hogy NE támadd le azzal hogy mennyire szerelmes vagy vagy valami hasonló. Szépen mond el neki, hogy kedveled, hogy kellemes az együtt töltött idő stb. :)

Gondolom a kor is aggaszt kicsit mert a lány már 20 éves te pedig 17. Erre pedig annyit mondok hogy nyugi.. én is 20 éves lány vagyok aki tetszik ő pedig 16. Lehet hogy van akinek fura, de nekem nem. Értelmesebb mint a korombeliek, és érettebb is!:) ennyi! Csak pozitívan!

2018. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!