Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha néha kezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha néha kezd olyan szinten elönteni a harag, hogy úgy érzem, egyszer tényleg megütöm a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Néha kicsin múlik, hogy ne üssem állcsúcson. Nem vagyok alapjáraton ilyen. Egy barátnőm sem váltott ki belőlem ilyet.
2023. máj. 21. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%
Igen valamelyik nő igényelni vagy kifejezetten produkálja magát hogy és történjen. Én 2 csajom vertem el egész életemben..de őket nagyon, és meg is érdemelték..viszont nem segített, csak féltek utána tőlem, aztán inkább szakitottam velük.
2023. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem dobhatod is ki, ha ilyeneket csinál...
2023. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A saját épséged és biztonságod érdekében, inkább szakíts vele. Ha megütnéd akkor azt simán felhasználná ellened, de ha benne maradsz a kapcsolatban, akkor a mentális egészséged bánhatja a dolgott. Senki nem érdemli azt hogy így bánjanak velük, ahogyan a barátnőd bánik veled.
2023. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén nem csodálom, hogy már megfordult a fejedben (pedig én jó magam is lány vagyok, és elítélem azokat a srácokat, akik lányokat vernek). De ne tedd, inkább szakíts vele, mert ez a kapcsolat nagyon toxicnak hangzik, és csak saját magad emészted miatta..Ha meg isten ne adja, tényleg elborul az agyad, simán feljelethet, és bajba kerülhetsz.
2023. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális csajt.
2023. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi frászért nem rakod ki a szűrét azonnal? Ennyire senki nem jó az ágyban, hogy ezt elnézzem neki, de megütni biztos nem ütném. Annyit kapnék érte mint egy rendes emberért.
2023. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott azonnal, és menj el terápiára. Nálad is gond van, hogy hagyod, szinte kéred hogy továbbra is ezt csinálja veled, aztán meg megvernéd... Menj terápiára. Nekem annyi elég lett volna hogy földhöz vágja a gitárom, fél perc múlva már a lakásban, de az életemben se lett volna. Szimpla gonoszságból csinál ilyeneket, teszteli mennyit tűrsz, teljesen lenéz. És az utóbbit jogosan teszi.
2023. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%

Hagyd ott amint tudod.toxikus kapcsolat. Nekem is volt hasonlo.

Csunya vege lett. De tanulsagnak neked is jo lesz majd a jövöben.

2023. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2023. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
3-ra: aki ilyeneket csinál neked, az NEM SZERET. Aki megüti a másikat, az sem szeret. TI NEM SZERETITEK egymást. Ez egy bántalmazó kapcsolat, meglehetősen kölcsönösen az. Mégiscsak kattanj le róla, mert egyikőtöknek sem jó ez.
2023. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!