Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom teljesen kiakadt, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom teljesen kiakadt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak úgy a semmiből előtört minden sérelme, olyan, amit nagyjából egy éve "okoztam", és most csak nézek, hogy egyáltalán mi van. Mit tegyek?
2023. máj. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Semmit! Ha ő sem tesz semmit, akkor majd neked kell tenni valamit pár napon belül.
2023. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak az érzelmeiket tekintve kicsit zárkozotabbak, van úgy hogy a negatív érzéseiket sérelmeiket elfojtják, és amikor elérik a limitet akkor ez feltőr. Mivel nem tudom hogy milyen sérelmek miatt okol (és hogy mennyire igazak azok), így csak azt tudom javasolni, hogy hagyj neki egy kis időt lenyúgodni, és utána próbáld megbeszélni a dolgot vele.
2023. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz passzban van és ennek ki kellett jönnie, így engedte ki a freszkót. Hagyd kicsit aztán majd kiderül.
2023. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!