Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért múlt el a tűz? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlt el a tűz? Hogyan hozzuk vissza?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk barátommal, mindig meg volt a románc. Szerelmeskedtünk, csókolóztunk... Most egy régi videót néztem és döbbentem arra, hogy mi már egyáltalán nem csókolózunk. Meg se tudom mondani, hogy mikor tettük utoljára.

A sz€x is átalakult dugássá, már nem szenvedélyes, inkább testi öröm és kész.

Mivel hozható ez vissza? Egyébként meg így nem is hiányzik, de valahol bánt, hogy elmúlt ez az egész. Miért?

(én) 18l (ő) 23f


2023. jún. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Valószínüleg kihűlt a szerelem, ami nem alakult át egy mély szeretetté, ìgy elvesztitek egymás iránt az érdeklődést. Esetleg próbáljatok régi szokásokat visszahozni, hátha az segít.
2023. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már csak barátságban vagytok, extrákkal. Ha benned felmerült, lehet, hogy a párodban is. Próbáld megbeszélni vele. A válaszából tudni fogod, hogy mit kell tenned...
2023. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én így 17 év együttlét után úgy látom, hogy sok mindentől függ, hogy milyen szenvedélyes egy együttlétünk, és vannak ebben hegyek és völgyek is... és sok mindenen múlik, hogy mennyire vagyunk fáradtak, vagy épp mennyire vannak kibeszélve/ elfojtva a problémák, mennyire haladunk az életünkben amúgy, stb.
2023. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden kapcsolatot érdemes megmenteni és nem is mindenáron.
2023. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!