Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavar az ilyen tett a múltba?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar az ilyen tett a múltba? (Ha kiderül a barátnőtökről)

Figyelt kérdés
Ha az előző barátnőd előtted mindig palit akart magának (nem lefeküdni nem kavarni) rengeteg fiút bejelölt, akik tetszettek neki beszélgetett. Mert mindig kereste a komoly kapcsolatot. Ez titeket zavarna?

2020. aug. 3. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Gyerekes vagyok
Nem jönnék vele össze
Nem zavarna
41 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves fiú vagyok. Barátnőm 17 éves lány
2020. aug. 3. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Ha egyszerűen vágyik a szerelemre, hogy valaki szeresse és legyen mellette? Szerintem szeretet hiánya van, ez pedig nem bűn. 🤷‍♀️
2020. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ha valaki a maga javát akarja? Ez még csak nem is önzőségen megy, inkább örülj, hogy téged gondol ideálisnak
2020. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stark2000 ***** válasza:
Dehogy zavarna, ne viccelj már.
2020. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, csak nem találtam még meg. A szeretet hiány az ami miatt tette. Ismerős.
2020. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!