Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Holnap először alszom ott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap először alszom ott a barátomnál. Tudnátok adni tanácsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van pár dolog, amit nem tudom, hogy csináljak majd.


- Szüleivel beszélgessek-e magamtól, vagy csak ha Ők kérdeznek? A húgával beszélgessek-e? (12 éves)


- Én nagyon rendszerető, tisztaságmániás és maximalista ember vagyok, ebből kifolyólag magamra is nagyon igényes vagyok. Az esti rutinom (otthon) a fürdőben kb. 1 óráig szokott tartani. (Sminklemosás, teljes arcárpolási rutin, fogmosás, kakilás (😅), zuhanyzás (azon belül több dolog is) fésülködés, testápolózás.) - Viszont! Náluk nem szeretnék ennyu időt a fürdőben tölteni, mert azért na. Szerintetek, megkérdezzem a barátom, hogy a zuhanyzást és az ahhoz kapcsolódó dolgokon kivűl, a többit csinálhatnám-e a szobájában?


- Kakilás (😅) Mondjuk ezzel nem hinném, hogy gond lesz, mert mindig este szoktam, így beállt egy rendszer. Addigra már mindig kell, és ezért gyorsan kicsusszan. Zuhanyzás előtt csinálom, mire végzek, már nem lesz szaga.


- Reggeli szájszag?! Tippek ellene?

- Miben aludjak? Én haspóló-tanga kombóra gondoltam, de ha éjszaka kimegyek és összetalálkozom valakivel… nem túl jó első benyomás.



2023. jún. 9. 21:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%

" Én haspóló-tanga kombóra gondoltam, de ha éjszaka kimegyek és összetalálkozom valakivel… nem túl jó első benyomás."


Apukának szerintem igen jó benyomás lesz.

2023. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
Sose értettem hogy miért kell haspoloban és tangaban aludni. Aludj rendes hálóingben.
2023. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Úristen....
2023. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%

" Addigra már mindig kell, és ezért gyorsan kicsusszan"


Ez azért gyilkolt.

2023. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
Abban aludj amiben amúgy is szoktál
2023. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%

Te annyira kis cuki lehetsz! 🥰 kicsit irigyellek az aggodalmaid miatt.

Én a helyedben csinálnék egy gyors "kicsusszanos" kakilást 🤭 utána sminklemosás, tusolás, fogmosás. Ennyi! A többit felejts el!


Szerintem reggel ne haspólóba és tangába menj ki a szobából és ne is hálóingbe. Én felöltöznék mielőtt a családdal összefutnék.


A szülei ha jófejek úgyis kezdeményezni fogják a beszélgetést.

2023. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
60%
Annyira meg fognak kedvelni, hogy egy közös kicsusszanós kulapartyba ők is beszállnak
2023. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
63%
Ez borzalmas...
2023. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul estek ezek a kommentek. Úgy érzem semmi rosszat nem írtam. A kicsusszanós dolhot meg nem tudom máshogy írni. Nektek mindig erőlködnötök kell kakilásnál?
2023. jún. 9. 21:59
 10/46 anonim ***** válasza:
24%
Rózsa illatut tolsz ki?
2023. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!