Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Holnap először alszom ott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap először alszom ott a barátomnál. Tudnátok adni tanácsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van pár dolog, amit nem tudom, hogy csináljak majd.


- Szüleivel beszélgessek-e magamtól, vagy csak ha Ők kérdeznek? A húgával beszélgessek-e? (12 éves)


- Én nagyon rendszerető, tisztaságmániás és maximalista ember vagyok, ebből kifolyólag magamra is nagyon igényes vagyok. Az esti rutinom (otthon) a fürdőben kb. 1 óráig szokott tartani. (Sminklemosás, teljes arcárpolási rutin, fogmosás, kakilás (😅), zuhanyzás (azon belül több dolog is) fésülködés, testápolózás.) - Viszont! Náluk nem szeretnék ennyu időt a fürdőben tölteni, mert azért na. Szerintetek, megkérdezzem a barátom, hogy a zuhanyzást és az ahhoz kapcsolódó dolgokon kivűl, a többit csinálhatnám-e a szobájában?


- Kakilás (😅) Mondjuk ezzel nem hinném, hogy gond lesz, mert mindig este szoktam, így beállt egy rendszer. Addigra már mindig kell, és ezért gyorsan kicsusszan. Zuhanyzás előtt csinálom, mire végzek, már nem lesz szaga.


- Reggeli szájszag?! Tippek ellene?

- Miben aludjak? Én haspóló-tanga kombóra gondoltam, de ha éjszaka kimegyek és összetalálkozom valakivel… nem túl jó első benyomás.



2023. jún. 9. 21:08
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok. Nem is vártam többet.
2023. jún. 9. 22:04
 12/46 anonim ***** válasza:
87%
:D Nézd, csak kicsit szokatlan, hogy így nyíltan dumálsz a dologról, ne szívd mellre. Ami pedig a rossz benyomás, hát hidd el, tényleg jó benyomást tennél apunak, anyuka valószínűleg letojná, a kiscsajt meg nem érdekelne.
2023. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

12. válaszoló.


Mi lenne jó benyomás „apunak”?

Te tényleg a helyébe a fiad barátnőjére izgulnál?

2023. jún. 9. 22:09
 14/46 anonim ***** válasza:
44%
13: Igen. Mivel 16+ vagy, így ez abszolút természetes és egészséges.
2023. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
89%

Beszélgess, persze, ismerkedj, de nem kell elkezdened magadról beszélni, biztos kérdeznek majd. Legyél természetes, és ne akarj minden áron megfelelni nekik, csak add önmagadat.


A fürdőben töltött időt én úgy rövidíteném le, hogy egyszerűen az ilyen testápolós-arcápolós dolgot ugornám, de ha te nem szeretnéd, kérdezd nyugodtan meg a barátod, hogy hadd intézd el a szobájában, kétlem, hogy nemet mond.

A kaki miatt meg kár aggódni. Tök természetes dolog, nem fognak ezért megszólni. Ha meg mégis, menekülj, mert nem normálisak. De eszedbe ne jusson visszatartani!


Reggeli szájszag... Azt se tudom, milyen az... A barátomon se szoktam érezni semmit. Szerintem kár aggódnod miatta, emiatt nem fog megundorodni tőled.


Aludj abban, amiben szoktál. Ami gondolom pizsi. Nem divatbemutatód lesz, csak aludni fogsz.


Sok sikert! És ne görcsölj ilyeneken, tönkreteheti az egész estéd.

17/L

2023. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
83%

De g*ecik ezek istenem, de hát magyar módra válaszolnak látszik...

Amúgy szerintem mindent próbálj meg minnél rövidebb idő alatt elvégezni amit csak tudsz és amit viszont ki tudsz most hagyni azt hagyd ki inkább vagy reggem be pótolod.

Ne stresszeld túl az a lényeg

2023. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszolónak köszönöm szépen! <3
2023. jún. 9. 22:24
 18/46 A kérdező kommentje:

14. és 15. válaszolók!

Nektek valami nagy bajotok lehet. Undorító, amiket írtok. Hogy jut ilyen eszetekbe?

2023. jún. 9. 22:26
 19/46 anonim ***** válasza:
98%
Beszélgetést nagy eséllyel a szülők kezdeményeznek majd, a húgával is beszélhetsz ha szeretnél de nem kell mindenáron.Az esti rutinod rövidítsd le úgy hogy az arcápolás és egyéb olyan folyamatokat amiket lehet a fürdőszobán kívül csinálni azt a barátod szobájában csináld.A wczés miatt nem kell aggódnia,természetes dolog és nem gáz.Reggeli szájszag szerintem nincsen ha előtte való este szépen megmostad a fogad.A pizsi legyen az amiben alapból szokatál aludni.Ha neked az egy sima bő póló és egy sima bugyi akkor legyen az.Csak azért nem kell tanga+haspólóban aludni mert az jobban mutat mint egy sima póló.Én reggel már felöltözve mennék a szülők elé.
2023. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Én mint tapasztalt kishúg fogok beszélni, a többi dologgal kapcsolatban a legutóbbi válaszolókkal tudok egyet érteni.

10 éves voltam, amikor a bátyám bemutatta nekünk a barátnőjét. Nagyon jó benyomást tett rá, pedig nem csinált semmit.

Kezdeményezz vele beszélgetést, mert ő nem biztos, hogy elég bátor lesz hozzá. Ha hosszú életű a dolog a barátoddal (remélem az lesz), akkor egy barátnőt is nyersz a jövőben.

Jelenleg 17 vagyok, a bátyám párja jó pár évvel idősebb, de a mai napig szoros a viszonyunk, mára barátnőként tekint rám.


(Témák: suli, barátnők, vásárlás, főzés, sport, állatok)

2023. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!