Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Holnap először alszom ott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap először alszom ott a barátomnál. Tudnátok adni tanácsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van pár dolog, amit nem tudom, hogy csináljak majd.


- Szüleivel beszélgessek-e magamtól, vagy csak ha Ők kérdeznek? A húgával beszélgessek-e? (12 éves)


- Én nagyon rendszerető, tisztaságmániás és maximalista ember vagyok, ebből kifolyólag magamra is nagyon igényes vagyok. Az esti rutinom (otthon) a fürdőben kb. 1 óráig szokott tartani. (Sminklemosás, teljes arcárpolási rutin, fogmosás, kakilás (😅), zuhanyzás (azon belül több dolog is) fésülködés, testápolózás.) - Viszont! Náluk nem szeretnék ennyu időt a fürdőben tölteni, mert azért na. Szerintetek, megkérdezzem a barátom, hogy a zuhanyzást és az ahhoz kapcsolódó dolgokon kivűl, a többit csinálhatnám-e a szobájában?


- Kakilás (😅) Mondjuk ezzel nem hinném, hogy gond lesz, mert mindig este szoktam, így beállt egy rendszer. Addigra már mindig kell, és ezért gyorsan kicsusszan. Zuhanyzás előtt csinálom, mire végzek, már nem lesz szaga.


- Reggeli szájszag?! Tippek ellene?

- Miben aludjak? Én haspóló-tanga kombóra gondoltam, de ha éjszaka kimegyek és összetalálkozom valakivel… nem túl jó első benyomás.



2023. jún. 9. 21:08
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Kedved utolsó. Köszönöm a válaszodat!


És mikot beszélgessek a húgával? Menjek be hozzá a szobába, vagy hogy?

2023. jún. 9. 22:57
 22/46 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!


Te mégis, hány éves vagy ???


"Holnap először alszom ott a barátomnál. Tudnátok adni tanácsokat?"


Igen: ne feküdj le vele. Ha mégis, akkor legyen nálad óvszer és húz a pasid frkára, védekezzetek!!


A többi meg le van kaksizva! 😅

2023. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek.
2023. jún. 9. 23:08
 24/46 anonim ***** válasza:
52%
23: a gyógyszer nem véd meg se a teherbeeséstől, se a nemi betegségektől !!
2023. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Miért szedném, ha nem védene a terhességtől?

A nemi betegségektől nem félek, mert elsők voltunk egymásnak.

2023. jún. 9. 23:12
 26/46 anonim ***** válasza:
51%

25-ös: pont ez kérdem én is: minek szeded, ha nem nyújt megfelelő védelmet?!


Használjatok gumit!


Sokan teherbe estek már gyógyszer, de még spirál mellett is!


Jelenleg csak a minőségi óvszer adja a legmagasabb védelmet, ha nem szeretnél kisbabát meg betegséget - fertőzést még egy szűz is össze tud szedni...


Hány éves vagy???

2023. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
56%
Beszélgess a kishúgával tangában 😂
2023. jún. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
95%
Tapasztalatból mondom, hogy sehol nem alszunk úgy hogy kilóg a fenekünk esetleg a cicink. Volt ebből fitalaon rossz tapasztalatom.
2023. jún. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem hagyjátok Őt békén? Miért kell rosszindulatú véleményeket, válaszokat írni???

Most alszik ott először! Gondolom több okból is izgul, és azon kattog hogy tudna megfelelni a barátja szüleinek is! Valószínű azért mert szereti a barátját! Írt magáról a szokásairól és normálisan kérdezett!

Szerintem mindenki mos fogat, tusol,testápolózik, KAKIL stb.stb!!!!

Soha nem fogom megérteni hogy ha jót nem tudsz tenni miért fecsérelsz energiát és időt arra hogy valakinek csak azért válaszolj hogy piszkáld és megbánts!

6-os voltam

2023. jún. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom már letudtad az estét. Először is: Aludj a szokásos pizsidben. Másodszor is: A gyógyszert én hanyagolnám. Rengeteg mellékhatása van. Miért nem végez a párod vazektómiát? Miért nem húz fel gumit? Miért csak neked kell "védekezned"? Miért neked kell tönkretenned a testedet? És ja húzzatok gumit, mert sok minden mástól is véd. Bónusz tipp: Szex előtt menj el azonnal pisilni!!!! Ez nagyon fontos! Ha nem teszed, összeszedsz valami fertőzést és egy hétig fájdalmas lesz ott lent.
2023. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!