Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ne legyek továbbra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek továbbra szerelmes ,ha egyáltalan az vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, tetszett nekem. A közelmúltban kiderült, hogy neki egyik ismerősöm tetszik, akivel napi szinten beszélek. Az is kiderült, hogy a kiszemelt lánynak már régóta tetszik az ismerősöm. Kellemetlen érzés volt hallani. Én onnantól kezdve próbálok a lehető legminimálisabb interakcióba lépni mindkettőjükkel. Elmentünk egy évvégi lezáró partit tartani, ott annyira nem tudtam elengedni az egészet, de úgy gondolom, hogyha szimpatikusak egymásnak akkor legyen ahogy ők kívánják A kérdésem az lenne ezek, hogy mit csináljak annak érdékeben, hogy ne érezzek semmit a lány iránt?


Próbáltak már síratni, beszélni velem, de egy ideig jó és újra ciklusokban előjön. Alkoholhoz nem fogok nyúlni többet. Sok az elmúlt pár napban italozni.



2023. jún. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Síratni? Egy fiút? Ki talál ki ilyen ökörséget?


Egy dolog tud segíteni. Az idő. Idővel túlteszed magad rajta. Gyorsítani is lehet rajta. Barátkozz más csajokkal is, legyen sok opciód.

2023. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találkoztam azóta új, szimpatikus lányokkal, de ők is csak egy minimális intervallumig. Hiába megyek el haverokkal bárhová, ha róla beszélek ismeretleneknek is.
2023. jún. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!